تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

اعلام زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سال 1395

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: داوطلبان شرکت در سومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، دانشگاه های علوم پزشکی و آموزش و پرورش از روز سه شنبه، ۱۸ آبان ماه تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه،۲۰ آبان ماه فرصت دارند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: کارت ورود به جلسه تمام داوطلبان شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی، دانشگاه های علوم پزشکی و آموزش و پرورش از روز سه شنبه، ۱۸ آبان ماه بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد و داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۲۰ آبان ماه می توانند پرینت کارت ورود به جلسه خود را تهیه کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: تعداد ۹۹ هزار و ۵۲۲ داوطلب در آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی، ۱۲۳ هزار و ۵۷۶ نفر برای دانشگاه های علوم پزشکی و ۲۳۳ هزار و ۴۲۱ داوطلب نیز برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کرده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: سومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور، دانشگاه های علوم پزشکی و آموزش و پرورش با توجه به خوشه های شغلی داوطلبان و بر حسب مورد، صبح یا بعدازظهر روز جمعه، ۲۱ آبان ماه در ۵۳ شهرستان کشور برگزار می شود.

انتهای پیام

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار