تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

جابه جایی بزرگ؛ کاوه رضایی – سجاد شهباززاده

ورزش سه: از همان روز که سجاد شهباززاده با سرو صدای فراوان قرارداد سال سومش را براساس بندهای موجود فسخ کرد و راهی لیگ ترکیه شد مسئولان استقلال در مصاحبه های خود مدام اعلام می کردند این باشگاه آمادگی بازگرداندن این مهاجم در هر برهه ای را دارد. ادعایی که با واکنش چندانی از سوی مهاجم شماره ۱۰ سابق نداشت تا شهباززاده راهی آلانیااسپور شده و اولین تجربه بین المللی اش را به دست آورد.

اما بعد از چند هفته مسکوت ماندن این پروسه ماجرای کاوه رضایی و پیشنهادش از لیگ چین باعث شد تا دوباره سجاد شهباززاده به یکی از سوژه های جذاب اردوی آبی ها تبدیل شود به خصوص بعد از نشست شب گذشته هیات مدیره باشگاه. در این نشست که منصوریان هم در بخش دوم آن حاضر بود حاضران با بررسی موضوع کاوه رضایی و جدایی اش به این نتیجه رسیدند که پیش دستی کرده و از حالا به فکر انتخاب جانشینی مناسب برای مهاجم گران قیمت خود باشند پس چه کسی بهتر از سجاد که مورد وثوق بیشتر اعضای هیات مدیره هم بود.

پیرو همین صحبت ها و همچنین موافقت منصوریان قرار شد تا مذاکرات با شهباززاده جدی تر از قبل پیگیری شود، مذاکراتی که از مدت ها قبل استارت خورده بود و حتی باشگاه از اعطای پیراهن شماره ۱۰ که دو سال گذشته برتن این مهاجم اردبیلی بود به سایر بازیکنان خودداری کرد تا این پیراهن را به صورت امانت حفظ و دوباره به خود شهباززاده اعطا کند. با این رویه می توان این گونه برداشت کرد که کاوه رضایی روزهای آخر حضورش در جمع استقلالی ها را سپری می کند چون اگر این گونه نبود هیات مدیره استقلال مصوبه مذاکره با سجاد را باصراحت صادر نمی کرد و به دنبال از بین بردن سوء تفاهمات و جلب رضایت کاوه رضایی می رفت تا او را تا پایان فصل حفظ کند.

کاوه که پیشنهادی جدی از لیگ چین و باشگاه تیانجین کوانجیان با هدایت فابیو کاناوارو دریافت کرده و سخت در پی کوچ به این شرق قاره است تنه تا نیم فصل برای استقلال در لیگ برتر به میدان خواهد رفت چون تصمیم دارد بعد از پورعلی گنجی او نیز تجربه بازی در لیگ چین را به دست آورده و راه بازگشت به اردوی تیم ملی را هموار کند.موضوعی که گفته می شود علیرضا منصوریان هم از زیر و بم آن مطلع است و هر چه تلاش کرده نتوانسته نظر شاگرد قدیمی اش در تیم ملی امید و حالا استقلال را تغییر دهد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار