تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

نتیجه بازی رئال مادرید لژیا ورشو 12 آبان 95 + دانلود خلاصه و گلها

نتیجه بازی رئال مادرید و لژیا ورشو چهارشنبه 12 آبان 95
نتیجه بازی رئال مادرید و لژیا ورشو 12 آبان 95

نتیجه نهایی رئال مادرید لژیا ورشو چهارشنبه ۱۲ آبان ۹۵,دانلود خلاصه رئال مادرید و لژیا ورشو ۱۲ آبان ۹۵,فیلم بازی رئال مادرید لژیا ورشو ۱۲ آبان ۹۵,گل‌های بازی رئال مادرید و لژیا ورشو ۱۲ آبان ۹۵,رئال مادرید لژیا ورشو,گزارش بازی رئال مادرید لژیا ورشو چهارشنبه ۱۲ آبان ۹۵,رئال مادرید,
نتیجه بازی رئال مادرید لژیا ورشو 12 آبان 95 + دانلود خلاصه و گلها

نتیجه بازی رئال و لژیا ورشو ۱۲ آبان ۹۵

چهارشنبه ۱۲ آبان ۹۵، لیگ قهرمانان اروپا

لژیا ورشو – رئال مادرید

ساعت ۲۳:۱۵

دو تیم لژیا ورشو و رئال مادرید، در ورزشگاه ورزشگاه پپسی آره‌نا شهر ورشو به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

پیش بازی رئال مادرید و لژیا ورشو

شاگردان زیدان در فرم بسیار خوبی قرار دارند و در ۵ بازی اخیرشان در تمامی رقابت ها به ۵ پیروزی رسیده اند. با این حال آنها به خاطر تفاضل گل پایین تر نسبت به دورتموند در رده ی دوم قرار گرفته اند که دوم شدن می‌تواند برای آنها خطر تقابل با یک تیم بزرگ در دور بعد را به همراه داشته باشد. بدین ترتیب آنها به دیدار امروز به چشم یک فرصت بزرگ نگاه می‌کنند تا تفاضل گل خود را افزایش داده و بتوانند به صدر جدول صعود کنند. با این حال رئال می‌داند که صعود به عنوان تیم اول با تفاضل گل بسیار، ریسک است؛ از همین رو برنامه اصلی خود را به دیدار مقابل دورتموند در برنابئو اختصاص داده است. رفتار خشونت آمیز هواداران لژیا در بازی اولشان مقابل دورتموند باعث شد تا آنها از حضور تماشاگر در این بازی محروم باشند و بدین ترتیب شرایط کاملا به نفع رئال خواهد بود.

دو تیم تنها یک بار به مصاف هم رفته اند که به بازی رفت باز می‌گردد؛ جایی که رئال موفق شد ۵-۱ لژیا را در هم بکوبد کاسمیرو، لوکا مودریچ، سرجیو راموس و په په به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمشان نیستند و حضور کلیور ناواس نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

نتیجه بازی : رئال مادرید ؟ لژیا ورشو ؟ دانلود خلاصه و گلهای بازی رئال مادرید و لژیا ورشو

*********************************************

لینک دانلود بزودی…

کلمات کلیدی

نتیجه نهایی رئال مادرید لژیا ورشو چهارشنبه ۱۲ آبان ۹۵. دانلود خلاصه رئال مادرید و لژیا ورشو ۱۲ آبان ۹۵. فیلم بازی رئال مادرید لژیا ورشو ۱۲ آبان ۹۵. گل‌های بازی رئال مادرید و لژیا ورشو ۱۲ آبان ۹۵. رئال مادرید لژیا ورشو. گزارش بازی رئال مادرید لژیا ورشو چهارشنبه ۱۲ آبان ۹۵. رئال مادرید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار