تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

از ژست جالب هیلاری تا گریه برای ترامپ

1 دقیقه قبل اخبار سیاسی 2 نمایش ها

برترین ها: انتخابات ریاست‌جمهوری ایالات متحده آمریکا براساس قانون اساسی روز سه‌شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ (۸ نوامبر ۲۰۱۶) برگزار می‌شود.

این در حالی است که هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ در سخنرانی های تبلیغاتی خود حاشیه هایی را دارند. در ادامه تصاویری از رویترز در خصوص بازار داغ انتخابات را می بینیم.

از گریه برای ترامپ تا ژست جالب هیلاری  از گریه برای ترامپ تا ژست جالب هیلاری  از گریه برای ترامپ تا ژست جالب هیلاری  از گریه برای ترامپ تا ژست جالب هیلاری  از گریه برای ترامپ تا ژست جالب هیلاری  از گریه برای ترامپ تا ژست جالب هیلاری  از گریه برای ترامپ تا ژست جالب هیلاری  از گریه برای ترامپ تا ژست جالب هیلاری
  از گریه برای ترامپ تا ژست جالب هیلاری  از گریه برای ترامپ تا ژست جالب هیلاری  از گریه برای ترامپ تا ژست جالب هیلاری  از گریه برای ترامپ تا ژست جالب هیلاری  از گریه برای ترامپ تا ژست جالب هیلاری  از گریه برای ترامپ تا ژست جالب هیلاری  از ژست جالب هیلاری تا گریه برای ترامپ  پایگاه خبری بروزترین

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار