تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

تصاویر: سریعترین خودروی برقی جهان را ببینید

از زمان روی کار آمدن خودروهای برقی چند سالی می‌گذرد و با این وجود، این دسته از وسایل نقلیه هنوز نتوانسته‌اند با سرعت مشابه خودروهای بنزینی یا گازوئیلی حرکت کنند.

با این وجود شرکت Venturi در پی همکاری‌های اخیر خود با دانشگاه ایالتی اوهایو موفق شد رکورد پرسرعت‌ترین خودرو برقی جهان را بشکند.

لازم به ذکر است این شرکت در سال ۲۰۱۰ میلادی با اتومبیل Buckeye Bullet توانست رکورد سریع‌ترین خودرو برقی جهان را بشکند. ولی از آن زمان تاکنون ۵ سال سپری شده است و با پیشرفت فناوری، زمان ثبت رکورد جدید فرا رسیده است.

این شرکت روز گذشته از خودرو جدید خود با نام VBB-3 رونمایی کرد. این خودرو برقی توانست با سرعت ۵۴۹٫۴ کیلومتر در ساعت حرکت کند و برای لحظاتی حداکثر سرعت خود را به ۵۷۶ کیلومتر در ساعت برساند.

شرکت Venturi و مرکز تحقیقات خودرو در دانشگاه ایالتی اوهایو اعلام کردند که محصول سریع‌ترین خودرو جهان محسوب می‌شود و با علم کنونی امکان شکستن رکورد آن وجود ندارد.

تصاویر: سریعترین خودروی برقی جهان را ببینیدتصاویر: سریعترین خودروی برقی جهان را ببینیدتصاویر: سریعترین خودروی برقی جهان را ببینیدتصاویر: سریعترین خودروی برقی جهان را ببینیدتصاویر: سریعترین خودروی برقی جهان را ببینیدتصاویر: سریعترین خودروی برقی جهان را ببینید

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار