تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

ماجرای خودکشی دختر 18 ساله و سقوط از پل شریعتی دزفول

خودکشی دختر ۱۸ ساله و سقوط از پل شریعتی دزفول ۴ آبان ۹۵ سقوط دختر جوان از پل و مرگ وی در دزفول خودکشی دختر جوان در دزفول

ماجرای خودکشی دختر 18 ساله و سقوط از پل شریعتی دزفول

خودکشی دختر ۱۸ ساله از روی پل شریعتی دزفول و سقوط یک دختر جوان سه شنبه ۴ آبان ۹۵ از روی پل شریعتی دزفول به مرگ وی منجر شد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: دختری ۱۸ ساله بر اثر سقوط از روی پل در دم کشته شده است. فریدون جعفریانفر افزود: فرد مذکور به دلیل نامعلوم از روی پل شریعتی در مرکز شهر دزفول بر روی خشکی سقوط کرده و جان باخته است.

وی اظهار کرد: در پی این حادثه اورژانس ۱۱۵ در محل حادثه حضور یافت اما فرد مذکور بر اثر شدت برخورد با زمین جان باخته بود. این حادثه منجر به ترافیک سنگین بر روی پل در مرکز شهر دزفول شد.

برخی شاهدان حادثه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشتند: ۲ خواهر به دلیل نامعلومی قصد پرتاب خود از روی پل را داشتند که رهگذران مانع اقدام یکی از آنان شده و وی را نجات دادند. در آخرین حادثه سقوط از پل در دزفول شهریورماه امسال نیز مردی کهنسال از حاشیه پل شریعتی دزفول سقوط کرد و جان باخت.

کلمات کلیدی

اخبار حوادث اخبار سقوط دختر جوان از پل مرگ دختر جوان بر اثر سقوط از پل در دزفول مرگ دختر جوان بر اثر سقوط از پل خودکشی دختر جوان در دزفول خودکشی دختر جوان مرگ دختر جوان بر اثر خودکشی خودکشی دختر جوان روی پل خودکشی مرگ مشکوک دختر جوان در دزفول فیلم خودکشی دختر جوان در دزفول ماجرای مرگ دختر جوان بر اثر سقوط از پل ماجرای سقوط دختر جوان از پل ماجرای خودکشی دختر جوان در دزفول پرتاب دختر از پل شریعتی دزفول خودکشی دختر 18 ساله خودکشی دختر دزفولی 4 آبان 95 دختر دزفولی 4 آبان 95 مرگ دختر دزفول 4 آبان 95

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار