تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

مدل شال و کلاه بافتنی دخترانه (آموزش بافت کلاه دخترانه)

بافت شال و کلاه بافتنی دخترانه و پسرانه یک هنر ناب و با ارزش و یکی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه دادن به افرادی است که متولد زمستان هستند.

با نزدیک‌شدن به فصل سرما، بسیاری از زنان و دختران با سلیقه و هنرمند با استفاده از میل و قلاب و کامواهای رنگارنگ، شروع به بافت انواع مدل شال گردن، کلاه، دستکش، پاپوش و ... می‌کنند. شاید فکر کنید که با وجود این‌همه شال و کلاه و لباس‌های بافتنی متوع و رنگارنگ آماده در فروشگاه‌ها، دیگر نیازی به انجام این کارها نیست اما باید بدانید که هنرِ دست، همیشه ارزشی بسیار بالاتر از هر برند داخلی و خارجی داشته و برای کسی که قرار است از آن استفاده کند، جایگاه ویژه‌ای دارد. 

قبلا آموزش بافت شال گردن مردانه و همچنین آموزش بافت شال گردن زنانه را به شما آموزش داده‌ایم. این بار اما نوبت آموزش بافت کلاه بافتنی دخترانه است که بسیار ساده بوده و به کاموا و میل شماره 4 نیاز دارد.

با آموزش این کلاه بافتنی دخترانه همراه باشید.

مدل شال و کلاه بافتنی دخترانه، کلاه بافتنی دخترانه، بافتنی، کلاه بافتنی، مدل کلاه دخترانه، مدل بافتنی کلاهوسایل لازم برای بافت کلاه بافتنی دخترانه:سایز:3/5-6/9-10/12 سال
اندازه تقریبی:52/53-54/55-55/56
مقدار نخ كاموا:100-150-150 گرم
میل سایز 4 و مقیاس 28*21
آموزش بافت کلاه بافتنی دخترانه:برای بافت کلاه دخترانه ابتدا 88-96-104 دانه روی میل گرد 3 میلی متری سر بیندازید.برای بافت 4 سانت كشباف، 2 تا زیر، 2 تا رو ببافید.بعد دانه‌ها را به میل گرد، سایز 4 انتقال دهید.یک دور كشباف ببافید و به همین ترتیب، در ادامه هر جا مطابق توضیح آمد، 1 دانه را به سمت چپ جابجا كنید؛ یعنی به جای 2 تا زیر،2 تا رو این كار را انجام دهید: 1 دانه رو، 2تا زیر،1 رو.حالا 3 دور به همین صورت كه هر دانه ای که به رو است به رو و هردانه‌ای که به زیر است را به زیر ببافید.دوباره در دور بعد، یک دانه را به سمت چپ جابجا كنید.دو مرحله بالا را تكرار كنید تا بافت‌تان 27-30-33 سانت بشود.حالا همه دانه های به رو را دوتا، یكی به رو كنید كه تعداد دانه‌ها به 44-48-52 تا كاهش پیدا كند. دو دور دانه‌های رو به رو و دانه‌های زیر به زیر ببافید.سپس همه دانه‌های زیر را دوتا، یكی به زیر كنید كه تعداد دانه‌ها 22-24-26 بشود.نخ را ببرید و از دانه‌های باقی‌مانده، رد كنید و محكم بكشید وسفت كنید.در این مرحله اندازه كلاه به 30-33-36 سانت رسیده است.در نهایت یک منگوله 7-8 سانتی برای كلاه تهيه كنيد.

امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شود. در ادامه، نمونه‌هایی زیبا از انواع مدل شال و کلاه بافتنی دخترانه را برای شما آماده کرده‌ایم تا از آن‌ها ایده گرفته و جهت تهیه هر یک از آن‌ها که دوست دارید اقدام نمایید. 

مدل شال و کلاه بافتنی دخترانه، مدل بافت دخترانه ، شال گردن دخترانه، بافتنی کلاه، مدل کلاه بافتنی  مدل شال و کلاه بافتنی دخترانه، بافت کلاه دخترانه، مدل بافت شال و کلاه  مدل شال و کلاه بافتنی دخترانه، کلاه بافتنی دخترانه، شال گردن دخترانهمدل شال و کلاه بافتنی دخترانه، بافت کلاه دخترانه، مدل بافتنی دخترانه، مدل شال و کلاه بافتنی  مدل شال و کلاه بافتنی دخترانه، بافت کلاه، بافت شال گردن، مدل بافتنی دخترانه  مدل شال و کلاه بافتنی دخترانه، بافت کلاه، کلاه بافتنی زنانه، شال گردن دخترانهمدل شال و کلاه بافتنی دخترانه، شال و کلاه بافتنی سرهم، بافت کلاه دخترانه، مدل کلاه دخترانه جدید  مدل شال و کلاه بافتنی دخترانه، مدل بافت دخترانه، عکس کلاه بافتنی دخترانه

گردآوری: مجله اینترنتی ستاره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار