تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

آموزش بافت شال گردن زنانه به همراه عکس شال گردن زنانه جدید

شال گردن زنانه پاییزی و زمستانی تنوع بسیار بالایی دارد. برای بافت شال گردن زنانه بافتنی به چند رنگ کاموا و میل بافتنی مناسب نیاز دارید.

یکی از زیبایی‌های فصل پاییز و زمستان، پوشیدن انواع شال گردن و کلاه و دستکش‌های بافتنی رنگارنگ و زیباست. قبل از رسیدن سرما، مادران هنرمند و بانوان با سلیقه، شروع به بافتن انواع لباس‌های کوچک و بزرگ بافتنی در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف می‌کنند. آن‌ها با به خرج‌دادن سلیقه و البته صبر و حوصله زیاد، با میل و قلاب و کاموا برای عزیزان خود لباس‌های متنوع می‌بافند و ظرافت و سلیقه خود را به رخ دیگران می‌کشند.

قبلا در سایت ستاره، آموزش بافت شال گردن مردانه و مجموعه‌ای زیبا از انواع شال گردن مردانه جدید را به شما آموزش داده‌ایم، این بار اما با آموزش بافت شال گردن زنانه و انواع مدل شال گردن بافتنی زنانه همراه شما هستیم. 

آموزش بافت شال گردن زنانه:

برای بافت این شال گردن زنانه بسیار شیک و خاص شما به 7 عدد کاموای 100 گرمی نازک و یک جفت میل شماره 5 نیاز دارید. 

مدل شال گردن بافتنی دخترانه، آموزش بافت شال زنانه، شال گردن زنانه، بافت شال گردن جدید

تکه اول:

کار بافت شال گردن زنانه را با بافت 32 دانه شروع کرده، 2 رج ابتدایی را جو دانه ببافید.در رج‌های بعدی 4 دانه از رو، 2 دانه از زیر، 6 دانه از رو، ( جهت بافت پیچ ) 2 دانه از زیر، 2 دانه از رو، 16 دانه از زیر (جهت بافت نخودی) بافته و کار را به همین منوال ادامه دهید.

آموزش بافت دانه نخودی:

برای بافت دانه نخودی، رج اول را به زیر و رج بعدی را به رو ببافید. در رج سوم 3 دانه را یکی کنید.دانه بعدی را 3 دانه کنید، یعنی روی میل دو بار نخ بیاندازید.دوباره 3 دانه را یکی کرده‌، دانه بعدی را 3 تا کنید.بدین ترتیب رج مورد نظر را به اتمام برسانید. با این طرز بافت، دانه‌های نخودی در کارتان نمایان خواهند شد. البته دقت کنید که دانه‌های نخودی در رج‌ها به صورت یک در میان قرار گیرند.

ادامه کار؛

در هر 10 رج بافت پیچ انداخته و سپس به بافت نخودی ادامه دهید.حالا درست مثل موارد ذکر شده، دوباره ببافید تا اندازه تکه اول به 113 سانت برسد.

تکه دوم: 

از تکه بافته شده 180 دانه گرفته، روی میل بیاندازید و رج اول آن را به صورت ساده از رو ببافید.جهت ایجاد پیلی بر روی کار بافت، 2 رج آن را هر 15 دانه یک‌بار، 2 دانه اضافه کنید تا  جمع دانه‌ها به 204 عدد برسد.حالا 204 دانه را 12 سانت به صورت ساده از رو ببافید.سپس کار را با 3 رج مدل جو دانه ادامه داده و بافت را تمام کنید.حالا دو تکه تهیه شده را به یکدیگر بدوزید.

امیدواریم از این آموزش استفاده لازم را ببرید. در ادامه با انواع مدل شال گردن زنانه بافتنی زیبا و جدید همراه باشید.

مدل شال گردن زنانه بافتنی:

آموزش بافت شال گردن زنانه، شال گردن زنانه، شال گردن بافتنی  بافت شال گردن، مدل شال زنانه، مدل شال گردن بافتنی دخترانه  آموزش بافت شال گردن، عکس شال زنانه، عکس شال گردن زنانه بافت شال گردن زنانه، بافت شال زنانه، آموزش شال گردن دخترانه  بافت شال گردن زنانه، آموزش شال گردن، شال گردن زنانه جدید  آموزش بافت شال گردن زنانه، بافت شال زنانه، بافت شال دخترانهبافت شال گردن زنانه، شال گردن دخترانه، آموزش شال گردن  آموزش بافت شال گردن زنانه، بافت شال گردن، شال گردن بافت، آموزش بافتنی  آموزش بافت شال گردن زنانه، شال مردانه، شال بافتنی آموزشآموزش بافت شال گردن زنانه، بافت شال گردن، شال و کلاه، آموزش بافتنی، بافتنی با دو میل   بافت شال گردن زنانه، شال گردن دخترانه، شال گردن بافتنی  شال گردن بافت، بافت شال گردن، شال گردن زنانه، مدل شال گردن دخترانه

گردآوری: مجله اینترنتی ستاره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار