تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

ماجرای مسلمان شدن لیندسی لوهان بازیگر زن آمریکایی + عکس با حجاب

مسلمان شدن لیندسی لوهان بازیگر زن آمریکایی عکسهای لیندسی لوهان قبل از مسلمان شدن

عکس با حجاب لیندسی لوهان , عکس بی حجاب لیندسی لوهان , عکس لیندسی لوهان در ترکیه , عکس محجبه لیندسی لوهان , لیندسی لوهان , لیندسی لوهان و اردوغان , مسلمان شدن لیندسی لوهانماجرای مسلمان شدن لیندسی لوهان بازیگر زن آمریکایی + عکس با حجاب

مسلمان شدن لیندزی لوهان

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از الجزیره، هفته نامه آلمانی " در اشپیگل" در شماره روز شنبه خود نوشت حضور "لیندزی لوهان،" بازیگر مشهور آمریکایی با حجاب در تعدادی از مصاحبه های مطبوعاتی اخیر خود و دفاع شدید وی از رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه موجی از واکنشها رابه همراه داشته است.

این مجله در شماره روز گذشته خود نوشت: لیندزی لوهان در هنگام حضورش در ترکیه از شماری از اردوگاه های پناهندگان سوری بازدید کرد. وی همچنین خود را به عنوان یکی از هواداران رئیس جمهور ترکیه و حامیان مواضع وی در خصوص بحران سوریه و مسائل جهانی معرفی کرد.

"در اشپیگل" همچنین تصریح کرد: این بازیگر آمریکایی با حضور مستمر خود با حجاب، در مصاحبه های رسانه ای، از اردوغان حمایت کرده و از شکست شورای امنیت سازمان ملل انتقاد و این سازمان را به ناتوانی در حل بحران سوریه متهم کرده است.

این مجله سپس به واکنش ها در این خصوص میان محافل مختلف ترکیه پرداخته است که به این بازیگر آمریکایی لقب سفیر اردوغان را داده اند. مخالفان اردوغان، حضور این بازیگر زن آمریکایی را به کمپینی که برای آن پول پرداخت شده، تشبیه می کنند.

محجبه شدن بازیگر آمریکایی و دفاع وی از اردوغان+ تصاوير محجبه شدن بازیگر آمریکایی و دفاع وی از اردوغان+ تصاوير محجبه شدن بازیگر آمریکایی و دفاع وی از اردوغان+ تصاوير محجبه شدن بازیگر آمریکایی و دفاع وی از اردوغان+ تصاوير محجبه شدن بازیگر آمریکایی و دفاع وی از اردوغان+ تصاوير محجبه شدن بازیگر آمریکایی و دفاع وی از اردوغان+ تصاوير

انتهای پیام/

کلمات کلیدی

عکس با حجاب لیندسی لوهان عکس بی حجاب لیندسی لوهان عکس لیندسی لوهان در ترکیه عکس محجبه لیندسی لوهان لیندسی لوهان لیندسی لوهان و اردوغان مسلمان شدن لیندسی لوهان عکس با حجاب لیندزی لوهان عکس بی حجاب لیندزی لوهان عکس لیندزی لوهان در ترکیه عکس محجبه لیندزی لوهان لیندزی لوهان لیندزی لوهان و اردوغان مسلمان شدن لیندزی لوهان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار