تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

گفتن این حرف ها به زنان باردار ممنوع

گفتن این حرف ها به زنان باردار ممنوع گفتن این حرف ها به زنان باردار ممنوع 

برخی از حرف ها میباشند که موجب رنجش و آزردگی دلیل زنان باردار میشوند و همسران باید دقت کنند انها را بر زبان نیاورند. اگر می‌توانستید حامله شوید, لذت عجیب و درد شدید آن را هم درک میکردید, می‌‌فهمیدید نصف شب هوس ناگهانی خوراکی را کردن یعنی چه و درک می کردید

نخوابیدن و دچار بیخوابی شدن به علت آسان نبودن جه حسی دارد. هر چند تمام این رنج ها و ناراحتی‌ها, ارزش به جهان آوردن یک نوزاد شیرین و دوست داشتنی راکه از وجود خودتان هست دارد, اما بارداری کار ساده‌‌اي نیست.شوهرانی که وانمود می کنند حال همسر خود را درک میکنند یا چیزهایی میگویند

که فکر می کنند ابراز همدلی هست, بارداری را ساده‌تر نمیکنند! آقایان ارجمند! می دانیم که قصدتان خوبی هست اما شما بعنوان شوهر, این جملات را نباید به همسر آبستن خود بگویید!

۱. می‌دونم چه حال و روزی داری

احتمالا فکر کنید این جمله, حس خوبی دارد یا ابراز همراهی با همسرتان هست اما واقعا نمی دانید او چه حال و روزی دارد! شما نمی‌‌توانید درد جسمی و روحی وی را درک کنید پس وانمود نکنید که اینجور هست! در عوض بگویید: من متاسفم که حال خوبی نداری یا بپرسید: میتوانم کاری برایت انجام بدهم؟

۲. مگه همین یک ساعت پیش غذا نخوردی

بله او همین یک ساعت پیش غذا خورده, اما اکنون بازهم گرسنه هست, و احتمالا اگر یک ساعت بعد یا احتمالا هم زودتر غذا نخورد, ممکن هست از گرسنگی حالش بد شود. در مورد انتخاب‌هاي خوراکی یا شمار دفعات خوردن همسرتان از او سوال نکنید, به هر حال او دارد انسان دیگری را در درون خود رشد میدهد.

۳. چرا بازم گریه می کني

هورمون‌هاي بدن همسرتان همگی بهم ریخته‌اند و این کاملا طبیعی هست که بی‌علت هیجانی یا احساساتی شود. احتمالا خودش هم دوست ندارد تمام مدت گریه کند, ولی اینکار را میکند. فقط وی را در آغوش بگیرید و به او اطمینان دهید که کنارش هستید. به احساسات وی را بی‌ احترامی نکنید.

۴. خونسرد باش

بارداری واقعا استرس برانگیز هست؛ از اطمینان بابت سلامت طفل گرفته تا حاضر شدن برای شیر دهی. اگر همسر دوست داشتنی شما لحظه‌اي ناگهان آشفته می شود و بهم می‌‌ریزد, فقط از او بپرسید چه کمکی از دست‌تان بر می آید.

۵. دیشب خیلی مفید خوابیدم

همسرتان در دوران بارداری ناراحتی‌هاي زیادی را بردباری می کند که یکی از آنها مشکلاتی هست که برای خوابیدن دارد و تقریباً نمی تواند به راحتی بخوابد. حتی اگر برترین خواب زندگی‌تان را داشته‌اید, لطفا این را به همسرتان اعلام نکنید, او دوست ندارد این را بشنود!

۶. دوست دارم یک سال دیگه مجدد بچه‌دار بشیم

همسرتان همین اکنون دوست ندارد به بارداری مجدد فکر کند, اجازه بدهید کودکش را به جهان بیاورد, بدنش به شرایط گذشته برگردد و از فرزند تازه به جهان آمده‌اش لذت ببرد. لطفا در مورد فرزندان بعدی که دوست دارید داشته باشید حرف نزنید!

۵. فکر می کنی کی به وزن قبلیت برگردی؟

همسر نازنین شما در حال حاضر احساس می کند فرزندی که در راه دارد, تغییرات زیادی در او ایجاد کرده و دوست ندارد در مورد وزن اضافی که به دست آورده فکر کند. فقط صبور باشید, او سرانجام این وزن را کم خواهد کرد!

۶. از مامانم خواستم موقع زایمان کنارت باشه

شما هرگز نباید تحت هیچ شرایطی, کسی را بدون علاقه و تمایل همسرتان به اتاق زایمان دعوت کنید! هرگز اینکار را نکنید! گرچه او این را می‌فهمد که این طفل, همانقدر که متعلق به اوست به شما نیز تعلق دارد, اما زایمان کردن یک تجربه‌ي خصوصی و دلنازک هست. همسرتان هر تصوری که دارد باید به او کاملا حق بدهید.

دوران بارداری, دوره‌اي دلنازک از زندگی همسرتان هست که وی را بینهایت صدمه پذیر میکند. شما بعنوان شوهر باید به احساسات او دقت داشته باشید و به او این اطمینان را بدهید که نیازهایش را برآورده خواهید کرد و فراتر از همه ي‌ي این‌ها, خوشحال و خوشنود کردن او برای‌تان از هر چیزی مهم‌تر هست. همسرتان هم بابت تلاش‌ها و پشتیبانی‌هاي‌تان قدردان شما خواهد بود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار