تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار

سری می‌زنیم به اینستاگرام بازیگران و سلبریتی هاي مشهور خارجی که در این هفته تصویر هاي جالب از خودشان به اشتراک گذاشته اند.

مفید, خوشبختانه با فرا رسیدن فصل سرما مجددا تصویر هاي بیشتری از “کیم کارداشیان” با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبارآهنگ اخیر “سلنا گومز” به اسم “Wolves” هم سرانجام منتشر شد. این آهنگ رمانتیک با مشارکت “مارشملو” ساخته شده هست.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“نیکول کیدمن” کلاه گیس به سر, مشغول بازی در فیلم جدیدش به اسم “Boy Erased”.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“کیت هادسون” روی جلد مجله ي “ادیت”; گرچه نیازی به ذکر این موضوع نیست که مو هاي کیت یک شبه اینقدر بلند نشده اند و از کلاه گیس بهره گیری کرده هست.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“آنجلینا جولی” همراه با فرزندانش “شایلو” و “زاهارا” و هنرپیشه ي نوجوان فیلم جدیدش به اسم “نان آور” در مراسم افتتاحیه ي این فیلم.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“ناتالی دورمر” هنرپیشه ي فیلمهای “عطش مبارزه” و سریال “بازی تاج و تخت” همراه با همسرش در مراسم افتتاحیه نمایش جدیدش به اسم “Venus in Fur” در لندن.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبارمانند اینکه قرار نیست لباس ها و کارهای عجیب‌وغریب “کیتی پری” هیچ پایانی داشته باشند.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“رایان رینولدز” و “جیک جیلنهال” در یک پیاده روی دوستانه; درضمن رایان هفته ي قبل چهل و یک ساله شد. تولدت مبارک رایان

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“سیه را” در کنار دوست خودمانی اش “لالا آنتونی” از تیم فوتبال آمریکایی مورد علاقه اش پشتیبانی کرد.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“آدام لمبرت”

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“مایلز تلر” در کنار “جنیفر کانلی” و “جاش برالین” همکارانش در فیلم “تنها شجاعان”, در فرش قرمز یکی از توزیع هاي خصوصی این فیلم در نیویورک.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبارمانند اینکه دشوار “لورد” با انگشتش هنوز هم برطرف نشده و دوره ي مصدومیتش دارد حسابی طولانی میشود.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“فرگی” که در روزهای پس از جدایی از “جاش دوهامل” همه ي جا خودش را خیلی شاد و عادی نشان داده بود سرانجام با چشمانی گریان اعتراف کرده که به این جدایی خوشنود نبوده هست.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبارهم زمان با انتشار مجموعه اخیر “زهر اسمیت” توسط “اپل موزیک” در ماه نوامبر فیلم مستند او که با مشارکت این کمپانی ساخته شده هست نیز توسط همین رسانه منتشر خواهد شد.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“جرارد باتلر” در حال ضبط یک برنامه ي رادیویی در ارتباط با فیلم جدیدش که در ژانویه توزیع خواهد شد.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“ماریا کری” در کنار به گفته خودش برترین دوست هایش.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“ایان سامرهلدر” بین فعالیت هاي مختلفش حتماً وقتی را هم برای این جور کارها کنار میگذارد.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“جاستین تیمبرلیک” قرار هست در زمان بین دو نیمه ي مسابقه ي سوپربول سال جاری اجرا داشته باشد. سال قبل “لیدی گاگا” با اجرای بی نظیر اش سر و صدای زیادی به راه انداخت, ببینیم جاستین چه می‌کند

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“هیو جکمن” هم به همان سبکی که “زک افرون” تولد وی را تبریک گفته بود روز میلادش را با این تصویر از یک پروژه ي مشترک به او تبریک گفت.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبارنخستین مجموعه انفرادی “نایل هوران” به اسم “Flicker” چند روز پیش روانه ي بازار شد و به محض انتشار در فهرست پرفروش ترین ها قرار گرفت.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“جاستین بیبر” در تلاش برای نشان دادن بحبوحه جذابیتش; بهتر هست ما در مورد نتیجه ي کار قضاوتی نکنیم.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخباردمی لواتو” در یک پست تبلیغاتی برای یک برند نوپای ساخت عینک آفتابی.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“لیدی گاگا” ظاهراً سلامتی خود را به طور کامل باز یافته هست و از انجام این حرکات آکروباتیک مشخص هست که دشوار خاصی ندارد.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“جان لجند” در حال بچه داری در پشت صحنه, در حالی‌که همسرش روی صحنه هست.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“جسیکا چستین” و یک تصویر با این گربه ي بامزه به منظور پشتیبانی از یکی از انجمن هاي پشتیبانی از حیوانات به اسم “جامعه ي انسانی”.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“راک” در راه رفتن به فوتوشوت تبلیغاتی برای فیلم “جومانجی” که 22 دسامبر به روی پرده ي سینما خواهد رفت.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“جرد لتو” شب هاي طولانی پاییز را این طوری می‌گذارند و ظاهراً هم از این روند کاملا خوشنود هست.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“بلیک لایولی” هفته ي قبل آن قدر در یک روز لباسهای گوناگون پوشیده بود که در تمام طول هفته هم چنان داشت تصویر هاي مربوط به آن روز را به اشتراک می گذاشت*

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخباراین طور که خود “وین دیزل” گفته هست همراه با “کریس” خواننده و هنرپیشه ي چینی و عضو سابق گروه کره اي “اکسو”, مشغل ضبط یک آهنگ اخیر هست*

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“انسل الگورت” که برای مهمانی و فشن شوی “پرادا” به شانگهای چین رفته بود, در کنار رپر مشهور چینی “PG One”.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“مدونا” که با پیوستن پسرش به آکادمی جوانان تیم “بنفیکا” به لیسبون نقل مکان کرده هست و خیلی هم از این جابجایی شاد و خوشنود هست.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبارپایان ما چه گناهی کرده ایم اگر “اولیویا هولت” پست هایش کم یا نامناسب میباشند و دیر به دیر میشود از او تصویر گذاشت؟*

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“جاش دوهامل” در حال کتاب خواندن برای دختر کوچولویش.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“داگلاس بوث” در سفر با “آئودی” اش بسیار شاد به نظر می‌رسد. اکنون اینکه پست جنبه ي تبلیغاتی داشته یا خیر را باید از خودشان بپرسید.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“زندایا” با استایلی با حال و هوای قدیمی در فشن شوی کلکسیون مشترک “اچ اند ام” و “اردم” شرکت کرد.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخباریکی از تصویر هاي فوتوشوت اخیر “ایریل وینتر” برای مجله ي “لا پالم”

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“کیلی کوئوکو” طبق معمول در حال انجام ورزش مورد علاقه اش.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“لوک ایوانز” در شهر مورد علاقه اش عمده شاد به نظر نمی‌رسد.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“میسی ویلیامز” در کنسرت “جی. کول”, ستاره ي هیپ هاپ; گرچه هیچ علامت اي از کنسرت در این تصویر به چشم نمی‌خورد.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“داو کمرون” و ” توماس دوهرتی” از هوادارانشان دعوت کردند در برنامه ي زنده ي افتتاحیه ي “فرزندان2” در یوتیوب به انها بپیوندند.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“لوسی هیل” این روزها مشغول بازی بعنوان نقش اصلی در یک فیلم سینمایی وحشتناک به اسم “حقیقت یا شهامت” هست.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“نینا دوبرو” در حال چرت زدن در کنار زیبای خفته*

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“گل گدوت” که در دوره ي دبیرستان خودش هم بسکتبالیست قابلی بوده هست در حال تماشای مسابقات بسکتبال همراه با رفقا.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“کریس رونالدو” باز هم برترین بازیکن سال شد; درضمن, یک توضیح کوچک هم در ارتباط با تصویر هفته قبل بدهیم; هیچ اطلاعاتی در مورد مادر فرزند اول و همین طور دوقلوهای رونالدو در دست نیست, اما جورجینا مادر فرزند چهارم کریس هست که مفید گرچه هنوز به جهان نیامده هست.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“لوئیس همیلتون” در حال جشن گرفتن به دست آوردن عنوان قهرمانی جهان در کنار “یوسین بولت”.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“آمیتاب باچان” به مناسبت جشن دیوالی این تصویر را در کنار همسر و پسرش “آبیشک باچان”, عروسش “آیشواریا رای” و نوه اش با هواداران خود به اشتراک گذاشت; هر چند خود آقای باچان بزرگ حضور چندانی در این تصویر ندارد*

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبارمیزان تمیز و بی نقص بودن تصویر “شاهرخ خان” در حدی هست که نمی‌شود یقین کرد فوتوشاپ نشده باشد.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار“کارینا کاپور” و “سیف علی خان” هم دیوالی را در کنار دیگر اعضایِ خانواده شان جشن گرفتند.

عکس های بازیگران خارجی و هالیوودی + اخبار

تصویر هاي بازیگران هالیوود،تصویر هاي اینستاگرام بازیگران خارجی،تصویر هاي خفن بازیگران خارجی،عکس هاي خفن بازیگران خارجی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار