تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

اعترافات جدید و تکان دهنده قاتل اهورای دو ساله در رشت

اعترافات جدید و تکان دهنده قاتل اهورای دو ساله در رشت اعترافات جدید و تکان دهنده قاتل اهورای دو ساله در رشت 

هفته قبل یک رخداد وخیم در رشت به وقوع ضمیمه که کل ایران را لزرش داد و مردم با شوک مواجه شدند. باز هم یک طفل هدف تجاوز شیطانی و قتل قرار گرفت. متهم به قتل اهورا در جدید ترین اعترافات خود مدعی شد در زمان جنایت شیطان به جلدش رفته بود.

 به گزارش پارس ناز مجتبی 30 ساله متهم هست, روز شنبه پسر دو ساله همسر صیغه‌اي‌اش را پس از طفل‌ آزاری به قتل رسانده هست.او در ابتدا منکر اذیت و قتل پسربچه بود, اما در ادامه لب به اعتراف گشود و به طفل‌ آزاری منجر به قتلاعتراف کرد.این درحالی بود که معاون بهزیستی استان گیلان اعلام کرد,

پزشکان پس از معاینه جسد اهورا, تجاوزبه پسربچه را تائید کرده‌اند; موضوعی که دادستان مرکز استان گیلان اظهارنظر قطعی درمورد آن را منوطبه گزارش پزشکی قانونی اعلام کرد.

اعتراف آدمکش اهورا به طفل آزاری
حجت‌الاسلام مصطفوی‌نیا افزود: متهم روز پیشامد به خیابان می آید و با سر و صدا از مردمان کمک میخواهد.با حضور مردمان, پسربچه به بیمارستان منتقل می شود که در آنجا فوت میکند. مرد جوان در همانلحظات آغاز دستگیر و منکر قتل میشود, اما در ادامه به طفل‌آزاری و قتل اعتراف کرد.

وی ادامه داد: متهم درمورد انگیزه‌اش از قتل اهورا مدعی شده, شیطان به جلدم رفته بود و از منمی‌خواست پسربچه را بکشم. من هم تحت تاثیر آن مرتکب قتل شدم. این درحالی هست که متهم,دشوار روحی و روانی و اعتیاد ندارد. به او تفهیم انگ شده و در توقیف به سر می برد.دادستان رشت درمورد علت مرگ نیز گفت: موضوع مرگ بر اثر تجاوز از جانب پزشکی قانونی تائید نشدهو در گزارش پزشکی قانونی علت مرگ ضربه مغزی اعلام شده هست.

هم‌چنین روی دست و پای کودکآثار سوختگی وجود دارد که سوختگی روی پا قدیمی هست.به قول مصطفوی‌نیا, مادر اهورا شاکی پرونده هست و خبر دستگیر او صحت ندارد.گفتنی هست ,پدر اهورا نیز در حاشیه مراسم تشییع جسد پسر بچه‌اش خواستار مجازات مجتبی و همسر سابقش شد و گفت: همسرم

دو ماه اجازه مشاهده اهورا را به من نمی‌داد و علت آن هم طفل‌ آزاری‌هاي مجتبی بود. او بدن پسرم را با سیگار سوزانده بود. اکثر از مجتبی از همسرم شکایت دارم. او به‌رغمگزارش پزشکی قانونی هم چنان از متهم دفاع میکند.وکیل پدر اهورا هم گفت: موکلم و همسر سابقش در گفتگو‌هایشان درمورد بازپس‌گرفتن حضانت اهورا گفتگو کرده بودند

و قرار بود موکلم کارهای قانونی این موضوع را به علت عدم صلاحیت مادر در نگه داری از طفل به‌عهده بگیرد, اما پیشامد رخ‌داده مانع اقدامات قانونی شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار