تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

لیلا بلوکات بیوگرافی و عکس لیلا بلوکات

لیلا بلوکات بیوگرافی و عکس لیلا بلوکات زندگینامه لیلا بلوکات Leila Bloukat بازیگر زن معروف به همراه عکس های زیبا از لیلا بلوکات.

لیلا بلوکات بازیگر زن ایرانی و یکی از بهترین بازیگران تلویزیون و سینمای ایران می باشد وی در سریال و فیلمهای زیادی ایفای نقش کرده است.

بیوگرافی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

بیوگرافی لیلا بلوکات بازیگر زن محبوب ایرانی را می توانید از سایت اولی ها مشاهده بفرمایید .

زندگینامه لیلا بلوکات را در زیر مشاهده بفرمایید .

تاریخ تولد، محل تولد، هنگام تولد:

در چهارم آذر سال 1360 در تهران به دنیا آمد.

پدر: –
مادر:-
برادر: –
خواهر:-
همسر:-
فرزندان:-

مشخصات فردی:

اهل عمل است، نه حرف! دوست دارد به جای ادعا، قابلیت های خود را ثابت کند.
همیشه سعی می کند نقش هایی را قبول کند که متفاوت با کارهای قبلی اش باشد. از کلیشه ها فراریست و تلاش زیادی برای نقش هایش می کند تا برای تماشاگر حرفی برای گفتن داشته باشد و او هم با علاقه کارش را دنبال کند.

عادات و علائق شخصی:

فوق العاده به ورزش علاقه مند است. با توجه به قصه حضرت یوسف در کشور مصر، دوست دارد حتما به این کشور سفری داشته باشد.

بیوگرافی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

دوران زندگی:

لیلا بلوکات دارای تحصیلات کارشناسی در رشته ی فرش می باشد، دو خواهر و یک برادر دارد. از ۱۵ سالگی تئاتر کار کرده است.

فعالیت هنری

از ۱۵ سالگی تئاتر کار کرده و از سال ۱۳۷۸ با بازی در مجموعه «روزهای زندگی» به کارگردانی سیروس مقدم رسما وارد حرفه ی بازیگری شد.
فعالیت سینمایی خود را در مقام بازیگر از سال 1384 با فیلم ابراهیم خلیل الله آغاز کرد.

یوسف پیامبر

پس از حضور موفق در سریال یوسف پیامبر و بازی در نقش نفرتی تی بیشتر دیده شد و دارای شهرت خاصی گردید.

بیوگرافی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

بلوکات و حضور در مجموعه یوسف پیامبر(ع)

زمانی که کار شروع شد، با من تماس گرفتند و از بین ۱۵۰۰ نفری که برای نقش «زلیخا» آمده بودند و تست دادند، من انتخاب شدم. آن زمان قرار بود «زلیخا» در دو مقطع نشان داده شود، یکی مقطع جوانی و یکی هم مقطع پیری و من برای نقش جوانی زلیخا انتخاب شدم و نقش پیری زلیخا هم قرار بود شخص دیگری ایفا کند.اما در نهایت یک تصادف باعث شد تا این نقش به کتایون ریاحی سپرده شود. البته باید اشاره کنم که نظر سازندگان هم تغییر کرد و تصمیم گرفتند کسی را بیاورند که هر دو نقش را بازی کند، اما تصادف من هم تاثیر زیادی در این تصمیم‌گیری داشت، چرا که آن تصادف به نوعی بود که من دو ماه روی ویلچر نشسته بودم، به همین خاطر «کتایون ریاحی» انتخاب شد که انصافا چه انتخاب درستی بود، ایشان الحق از پس نقش «زلیخا» به خوبی برآمدند، به اعتقاد من ایشان بهترین انتخاب برای این نقش بود.
مسافرت مکه برای من پیش آمد، پس از بازگشت از آن سفر، دوباره با من تماس گرفتند و این بار نقش «نفرتی ‌تی» را پیشنهاد دادند، وقتی که می‌گویند نقشی قسمت آدم باشد، همین است، اگر زمین و زمان نخواهند باز هم آن کار از آن اوست و هیچ نیرویی نمی‌تواند جلوی تقدیر را بگیرد. من به قصه حضرت یوسف(ع) علاقه‌‌مند بودم و دوست داشتم در این پروژه بازی کنم. من چندین داستان و فیلم حضرت یوسف(ع) را بررسی کرده بودم و جالب اینکه در همه آنان نفرتی ‌تی حضور داشت، او زنی عاشق خانواده، یکتاپرست و مهربان بود… ابتدا که قسمت نشد زلیخا را بازی کنم، کمی ناراحت شدم، اما زمانی که نقش «نفرتی تی» را خواندم، دیدم نقش زیبا و قشنگی است که جای صحبت دارد… و از این کاراکتر خیلی خوشم آمد. او انسانی یکتاپرست بود و حس کردم می توانم این نقش را بازی کنم، ضمن اینکه من تا آن زمان در کارهای تاریخی نقش منفی بازی می کردم و حضورم می توانست یک جریان متفاوت در مسیر حرفه ای من باشد… دوست داشتم در یک قالب و نقش مهربان هم بازی کنم.

بیوگرافی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

تحقیق درخصوص شخصیت نفرتی تی

کارگردان می خواست «نفرتی تی» را با یک نگاه مثبت که حتی گاهی به فرمانروا هم خط می دهد، نشان دهد که به طور حتم ، تاثیر این شخصیت بر زندگی حضرت یوسف(ع) دیده شد. در کتب تاریخی هم آمده است که بین آمن هوتپ چهارم و همسرش، عشق و علاقه ای شدید وجود داشته و حتی به علاقه آنان به فرزندانشان هم بسیار اشاره شده است که البته در این مجموعه زیاد به آن پرداخته نشده است که البته دلیل موجهی هم دارد، چرا که داستان این مجموعه به زندگی یوسف پیامبر(ع) می پردازد و قرار نیست خیلی به شخصیت های دیگر پرداخته شود، اتفاقا من در طول تصویربرداری همیشه به آقای مصطفی زمانی (بازیگر نقش یوسف) می گفتم که ما همه جمع شده ایم که شما در نقش یوسف(ع) بازی کنید، این سریال یک داستان قرآنی پیرامون زندگی حضرت یوسف(ع) و سایر شخصیت ها زیرمجموعه این داستان عظیم قرآنی است و البته باید بگویم که نباید از زلیخا هم به سادگی گذشت ، زمانی که او به خواست خداوند جوان و پس از آن عروس یوسف (ع)می شود. پیش از شروع تصویربرداری سریال یوسف پیامبر(ع)، در زمان پیش تولید، فیلم هایی که درباره یوسف(ع) در تمامی کشورهای دنیا ساخته شد را دیدم، به ویژه فیلم «سینوهه، طبیب فرعون» – حتی کتابش را هم خوانده بودم – مستندی هم درباره شخصیت «نفرتی تی» ساخته شده بود که آن را هم دیدم. آگاهی از فضای کلی این داستان داشتم، البته در کنارش نباید راهنمایی ها و هدایت های کارگردان خوب این سریال آقای سلحشور را هم نادیده گرفت که کمک شایانی به من کرد. مثل خیلی از کارهای تاریخی دیگر سخت بود، ساخت آن سه سال طول کشید و باید قبول کنیم که هر کاری سختی‌های خاص خودش را دارد. در این سریال همدلی عوامل باعث شد تا این مجموعه به موفقیت برسد، یادم می‌آید، زمانی که تصویربرداری این سریال به اتمام رسید، دلم هم برای کل مجموعه تنگ شد، هم برای آن فضا و هم برای بچه‌های گروه…

لیلا بلوکات ؛ انتخابی برای کارهای تاریخی

چهره‌اش مناسب شخصیت‌های تاریخی است، به همین دلیل معمولا برای کارهای تاریخی انتخاب می‌شود و چندین کار تاریخی را در کارنامه‌اش دارد .

بیوگرافی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

زمانی برای عاشقی

او در سریال تلویزیونی زمانی برای عاشقی به کارگردانی محمدحسین لطیفی، نقش نرگس عروس خانواده را بازی کرده است. قبل از ایفای نقش برای پذیرفتن آن تردید داشت، چون دلش نمی خواست نقش یک عروس بدجنس را بازی کند، به همین دلیل با هماهنگی لطیفی، نقش نرگس را تلطیف کرد تا مردم بتوانند با او ارتباط برقرار کنند.

اظهارات بلوکات درخصوص حضور در زمانی برای عاشقی

زمانی که به من نقش نرگس پیشنهاد شد، تردید داشتم آن را بپذیرم؛ چون بعد از خواندن خلاصه قصه احساس کردم نرگس، عروس بدجنس خانواده است و ویژگی های منفی دارد و از سوی دیگر نقشی است که بالاتر از سن من است . این دو امتیاز منفی باعث تردیدم برای پذیرفتن نقش شد، اما از آنجا که به آقای لطیفی ارادت دارم و علاقه مند بودم با او کار کنم، قانع شدم این نقش را قبول کنم. ضمن این که کارگردان هم تاکید داشت، این خلاصه قصه است و بعد از شخصیت پردازی نقش نرگس تلطیف می شود. بعد از آن که پنج قسمت از فیلمنامه نوشته شد و آن را خواندم، فکر کردم نقش نرگس جای کار دارد. به همین دلیل تصمیم گرفتم نقش را بپذیرم. راستش تمام تلاشم را به کار گرفتم تا این شخصیت را از منفی و بدجنس بودن خارج کنم، به همین دلیل با نگاهی متفاوت به این شخصیت، نقش نرگس را بازی کردم. دلم نمی خواست مردم نرگس را دوست نداشته باشند و با خودشان بگویند باز هم یک عروس بدجنس! به همین دلیل انرژی زیادی برای ایفای نقش نرگس گذاشتم و می توانم بگویم از همه تجربیات سال های بازیگری استفاده کردم. من برای همه نقش هایم انرژی می گذارم. وقتی در سریال آسمان همیشه ابری نیست هم بازی می کردم، تمام تلاشم این بود که خودم را در قالب یک دختر دبیرستانی قرار بدهم تا وقتی نوجوانان این سریال را تماشا می کنند، شخصیت مرا جدا از خودشان نبینند. خوشبختانه نقش نرگس هم با استقبال مردم روبه رو شد و این طور نبود که با یک عروس گستاخ روبه رو شوند. خوشبختانه آقای لطیفی خیلی با بازیگرانش همراه است و در یک جمله می توانم بگویم خیلی هوای بازیگرانش را دارد و با آرامش و بدون نگرانی کارش را انجام می دهد.

بیوگرافی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

گرفتن بدجنسی و خشونت از شخصیت نرگس

من هم تلاش کردم بدجنسی و خشونت را از نرگس بگیرم و نوع رفتار و ادبیاتش به گونه ای باشد که مردم تصور بدی نسبت به او پیدا نکنند. البته آقای لطیفی و تهیه کننده هم نمی خواستند عروس خانواده منفی باشد. نقش نرگس جای کار بیشتری داشت، اما متاسفانه ما مشکل زمان داشتیم. کارگردان هم خیلی تلاش کرد در زمان کمی که در اختیار داریم همه نقش ها شخصیت پردازی مناسب داشته باشد و هر کاری از دستش برآمد، انجام داد و اگر زمان بیشتری برای کار داشتیم، مسلما تمرکز بیشتری روی این نقش می شد.

تاثیرگذارترین صحنه سریال

یکی از صحنه های تاثیرگذار این سریال تصادف فرزند نرگس است که بی توجهی پدرشوهر باعث این اتفاق می شود. در این صحنه انتظار می رفت نرگس با پدر همسرش درگیر شود، اما نرگس رفتاری از خودش نشان داد که بیننده متعجب شد؛ او هم احترام حاجی را نگه داشت و هم حرفش را به او گفت. این صحنه جزو شاه سکانس های بازی من در سریال تلویزیونی زمانی برای عاشقی بود. همه عوامل از کارگردان و تهیه کننده گرفته تا مجری طرح و مدیر تولید از روز اول به من گفتند که این سکانس جزو سخت ترین سکانس های بازی من است. به همین دلیل سعی کردم تمام تمرکزم را برای بازی در این سکانس بگذارم و به این ماجرا از روز اول توجه داشته باشم. دلم می خواست از تمام انرژی و تجربه ام برای این صحنه استفاده کنم. جالب است بدانید بعد از این که به گروه ملحق شدم در همان سه روز اول تصویربرداری، این صحنه ضبط شد و گروه، صحنه های بیمارستان را ضبط کردند. این در حالی بود که من هنوز خیلی با نقش نرگس عجین نشده بودم، اما از آنجا که تمرکز زیادی برای این صحنه کرده بودم با یک برداشت ضبط شد و حتی به برداشت دوم نرسید. روزی که می خواستیم این صحنه را ضبط کنیم در تمام لحظات به آن فکر می کردم، حتی با هیچ کس حرف نزدم و در عالم خودم بودم تا بتوانم برای این صحنه کاملا آماده شوم. حتی از صبح آن روز مرتب گریه می کردم تا چشم هایم قرمز شود و ورم کند و به نقشم کمک کند. جالب است بعد از ضبط این صحنه آقای لطیفی خطاب به من گفت آنقدر تو حال خودت بودی که جرات نمی کردیم به تو نزدیک شویم. تا زمانی که این صحنه ضبط نشد، مرتب درگیر بودم و بعد از ضبط، نفس راحتی کشیدم.
تحصیلات و مدارک علمی:

فارغ التحصیل رشته فرش

بیوگرافی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

آثار :

و خدا زن را آفرید (۱۳۹۲)
روز رستاخیز (فیلم) (۱۳۹۱)
آینه شمعدون (۱۳۹۱)
پنج ستاره (فیلم) (۱۳۹۱)
عملیات مهد کودک (۱۳۹۱)
جیب‌بر خیابان جنوبی (۱۳۹۰)
آقا یوسف (۱۳۸۹)
اخراجی ها ۲ (۱۳۸۷)
یوسف پیامبر (۱۳۸۶)
اخراجی ها (۱۳۸۵)
ابراهیم خلیل‌الله (۱۳۸۴)

مجموعه تلویزیونی

زمانی برای عاشقی (۱۳۹۲)
شوخی با ستارگان (۱۳۹۲)
راز پنهان (۱۳۹۱)
یوسف پیامبر (۱۳۸۷)
عملیات پایتخت(۱۳۸۷)
سایه روشن

بیوگرافی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

نقل قول و خاطرات:

لیلا بلوکات: هیچ وقت به اینکه یک شبه ره صد ساله را بپیمایم، علاقه و اعتقاد ندارم و نخواهم داشت، عقیده من این است که یک هنرمند متعهد، اگر چیزی برای گفتن و عرضه کردن داشته باشد، دیر یا زود به هدفش خواهد رسید.

بیوگرافی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

بیوگرافی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

بیوگرافی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

بیوگرافی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

بیوگرافی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

بیوگرافی لیلا بلوکات

لیلا بلو کات

بیوگرافی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

 

بیوگرافی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار