تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

این مرد جوان، جان 700 سگ ولگرد را نجات داد +عکس

کد خبر: 168801تاریخ انتشار : ۹:۴۵:۱۰ - سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶

این مرد جوان چینی به نگهبان سگ های ولگرد معروف شده است، چرا که تاکنون توانسته است جان ۷۰۰ سگ ولگرد را نجات دهد.

www.dustaan.com این مرد جوان، جان 700 سگ ولگرد را نجات داد +عکس این مرد جوان، جان ۷۰۰ سگ ولگرد را نجات داد برترین ها: به «ژو یوسونگ» لقب «نگهبان سگ ها» را داده اند. این مرد مهربان هشت سال اخیر را صرف نجات سگ‌های ولگرد و ارائه خانه به آن‌ها در مرکز حفاظت از حیوانات خود کرده است. همه چیز از سال ۲۰۰۸ آغاز شد، وقتی او با یک سگ زخمی در گوشه خیابان مواجه شد. این سگ با یک اتومبیل تصادف کرده بود و هیچکس به او اعتنا نمی‌کرد.

ژو که نمی‌توانست مثل آن‌ها باشد سگ را برداشت و به بیمارستان حیوانات رساند. پس از نجات جان حیوان امکان نگهداری از او را در آپارتمانش نداشت و او به پناهگاه حیوانات برد.

او که از تعداد زیاد سگ‌ها در پناهگاه شوکه شده بود سعی کرد برای آن‌ها زندگی راحتتری ایجاد کند و هر ماه ۳۰ دلار برای غذا و درمان آن‌ها اهدا می‌کرد.

او که احساس می‌کرد به اندازه کافی کمک نمی‌کند، یکی از دوستانش را متقاعد کرد که ۱۲۲۰۰۰ دلار در یک مرکز حیوانات کوچک سرمایه گذاری کند و ژو مسئول اجرای آن شد.

او که عاشق حیوانات بود از این کار خوشحال بود و شغلش را ترک کرد تا تمام وقتش را به مراقبت از سگ‌ها اختصاص دهد. ژو از هشت سال پیش تاکنون بیش از ۷۰۰ سگ ولگرد را نجات داده است.

او در این مدت حتی یک تعطیلات هم نداشته و سه هزار روز شب و روز در مرکز خود گذرانده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار