تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

آخرین آمار تلفات طوفان سهمگین «ایرما» در آمریکا + تصاویر

آخرین اخبار از طوفان سهمگین «ایرما» حاکی از آن است که دستکم 31 نفر در سه ایالت آمریکا جان خود را تاکنون از دست دادند.

شبکه ای بی سی نیوز گزارش کرد، آمار تلفات طوفان ایرمان در آمریکا همچنان رو به افزایش است به طوریکه 24 نفر در ایالت «فلوریدا» در ارتباط با این طوفان جان خود را از دست دادند.
 

آخرین آمار تلفات طوفان سهمگین ایرما
 
گزارش‌ها حاکی از آن است که در یک خانه سالمندان در ایالت فلوریدا که در پی طوفان ایرما برای چند روز برق نداشته، هشت نفر جان خود را از دست دادند.

شبکه بی بی سی گزارش کرد، مأموران پلیس، 115 نفر از سالمندان این مرکز را که سیستم تهویه مطبوع آن از کار افتاده به نقطه دیگری منتقل کرد و جسد سه نفر در این خانه سالمندان در شهر هالیوود پیدا شد و پنج نفر نیز بعد از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست دادند.


آخرین آمار تلفات طوفان سهمگین ایرما

گزارش‌ها حاکی از آن است که چهار نفر نیز در کارولینای جنوبی و سه نفر دیگر در ایالت «جورجیا» جان خود را از دست دادند.

عملیات جستجوی خانه به خانه در ایالات درگیر طوفان همچنان ادامه دارد و پرسنل نظامی آمریکا به عملیات جستجوی بازماندگان این حادثه کمک می‌کنند.
 


آخرین آمار تلفات طوفان سهمگین ایرما
 
طبق این گزارش، 25 درصد از خانه‌ها در منطقه «فلوریدا کیدز» تخریب شده‌اند و 65 درصد از خانه‌ها نیز دچار آسیب‌هایی ناشی از طوفان ایرما شده است.

طوفان ایرما که در هفته‌های گذشته، چندین جزیره در دریای کارائیب را درنوردیده و به شدت تخریب کرده بود، اوایل هفته جاری به جزایر جنوبی ایالت فلوریدا رسید.
 


آخرین آمار تلفات طوفان سهمگین ایرما
 
این طوفان سهمگین خسارات زیادی را با خود به همراه آورده است که از آن جمله می‌توان به قطعی برق بیش از یک میلیون نفر در آمریکا اشاره کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار