تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

پردرآمدترین بازیگر مرد جهان معرفی شد + عکس

پردرآمدترین بازیگر مرد جهان معرفی شد + عکس

شاهرخ خان هشتمین بازیگر پردرآمد دنیا، آکشی کمار نهم و سلمان خان دهمین بازیگر پردرآمد دنیا در سال گذشته به شمار می‌روند. به ترتیب شاهرخ خان ۳۸ میلیون دلار، سلمان خان ۳۷ میلیون دلار و آکشی کمار ۳۵٫۵ میلیون دلار درآمد داشته اند.

با وجود حضور چشمگیر هندی‌ها دراین فهرست، عامرخان که با «دانگال» سال گذشته و اوایل امسال توانست خیلی از رکوردها در بالیوود و حتی در سطح سینمای جهان  را جابه‌جا کند نامش در فهرست نیست که جای شگفتی دارد.

مارک والبرگ با ۶۸ میلیون دلار پردرآمدترین بازیگر دوازده ماه گذشته شده که تقریبا ۷۹ درصد بیشتر از شاهرخ خان درآمد داشته. دواین جانسن با ۶۵ میلیون دلار رتبه دوم دارد. وین دیزل، آدام سندلر، و جکی چان رتبه های بعدی را دارند و ستارگانی چون رابرت داونی جونیور و تام کروز در مقام ششم و هفتم قرار گرفته اند.

شاید دیدن آیرن‌من یا ستاره سری فیلم‌های «سریع و خشمگین» و «ماموریت غیرممکن» در این فهرست چندان دور از ذهن نباشد اما صدرنشینی مارک والبرگ و دستمزدهای بالای ستارگان بالیوودی قطعا کمی غافلگیرکننده است.

فوربز در روزهای گذشته فهرست پردرآمدترین بازیگران زن را هم منتشر کرده بود که اما استون، برنده جایزه اسکار ۲۰۱۷ برای «لالا لند» با ۲۶ میلیون دلار در رتبه اول آن فهرست قرار داشت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار