تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

معرفی اپلیکیشن و بازی (38)

بازی Battle Bay؛ سوپرایزی از سازندگان انگری بردز!

Battle Bay جديدترين بازي ساخته شده توسط کمپاني معروف فنلاندي يعني Rovio که بيشتر به خاطر مجموعه بازي هاي انگري بيردز به خاطر داريم مي باشد که منتشر شده است. بازي نبرد ساحلي همانند ديگر بازي هاي رُويو توانسته مخاطبين زيادي را به دور خود جمع کنيد و همانطور که انتظار مي رود امتياز خوبي را هم از گوگل پلي به دست اورده  است.

 زي نبرد ساحلي از اون دسته بازي هايي مي باشد که مخاطب در هر زمان و موقعيتي مي تواند بازي کند و نيازمند به استايل و حس خاصي ندارد.

يک بازي ريل تايم چند نفره با نبرد هاي به يادماندي که همه و همه در دستگاه کوچک شما قرار خواهد گرفت. تنها چيزي که شما لازم داريد انتخاب يک کشتي از بين کلکسيوني متنوع مي باشد که بايد با سلاح هاي مختلف تجهيز کنيد و وارد نبرد شويد. بازي عناصر مختلفي دارد براي مثال ميتوان به جزر و مد دريا و يا حرکت امواج اشاره کرد که بر روي گيم پلي بازي بي تاثير نخواهند بود و باعث مي شوند بازي بيشتر چالش برانگيز جلوه دهد. بازي به صورت تيمي در حالت 5 به 5 نيز قابل اجراست که حتما بايد اول استراتژي خود را بچينيد و بعدا با قدرت و شليک هايي که به خرج مي دهيد نتيجه را به نفع خود رقم زنيد.

معرفی اپلیکیشن و بازی (38) معرفی اپلیکیشن و بازی (38) 

برخی از ویژگی های بازی Battle Bay: 

بازي به صورت MOBA (بازي چند نفره انلاين منطقه اي)هيجاني به ياد ماندني از نبرد تيم هاي مختلفامکان پيوستن به دوستان و تشکيل يک تيم قدرتمندمبارزه با رقيبان و بازيکنان مختلف به صورت جهانيامکان انتخاب کشتي از ميان کلاس هاي مختلفسلاح هاي فوق العاده متنوع از قبيل توپ، نارنجک و فيوز و …نبرد و مسابقه بر اساس به کار گيري استراتژي هاي خاصگرافيک فوق العاده بالا با گيم پلي اعتياد اورمعرفی اپلیکیشن و بازی (38) معرفی اپلیکیشن و بازی (38) معرفی اپلیکیشن و بازی (38) معرفی اپلیکیشن و بازی (4)    معرفی اپلیکیشن و بازی (4)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار