تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

ایده هایی برای نقاشی در مورد روز معلم

روز معلم نزدیک است. به همین مناسبت مجموعه‌ای از طرح و ایده نقاشی در مورد روز معلم گردآوری کرده‌ایم که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

یکی از موضوعاتی که نزدیک به روز معلم برای دانش آموزان مطرح می‌شود نقاشی‌هایی با این موضوع است. اینکه فرزند شما بتواند با یک نقاشی این روز را به معلم خود تبریک بگوید بسیار ارزشمند است. شاید در نگاه اول این کار کمی سخت به نظر برسد اما با کمی خلاقیت و همچنین استفاده از طرح‌های پیشنهادی می‌توانید یک نقاشی زیبا بکشید. در ادامه نمونه‌هایی از این نقاشی‌ها را گردآوری کرده‌ایم که می‌توانید از آن‌ها استفاده کرده و یا آن‌ها را مطابق میل خود تغییر بدهید و پس از یک رنگ‌آمیزی زیبا به معلم بدهید.روز معلم - تبریک روز معلم - نقاشی در مورد روز معلممعمولا معلم‌ها از دریافت کردن چیزهایی که کار دست شاگردانشان باشد خوشحال می‌شوند. درست کردن کاردستی روز معلم و یا نقاشی کشیدن برای تبریک روز معلم گزینه‌های خوبی به شمار می‌روند. چنانچه برای نقاشی روز معلم ایده‌ای در ذهن ندارید می‌توانید هر کدام از طرح‌های زیر را که دوست دارید چاپ کرده و یا اگر از استعداد نقاشی خوبی برخوردار هستید شبیه آن را کشیده و رنگ‌آمیزی کنید. استفاده از مدادرنگ برای این نقاشی‌ها بسیار مناسب است اما باز هم اگر دوست دارید نقاشی‌تان متفاوت‌تر جلوه کند می‌توانید از آبرنگ استفاده کنید. در صورتیکه فرزند شما قرار است این نقاشی را بکشد به او در چاپ و رنگ‌آمیزی کمک کنید.توصیه‌هایی برای کشیدن نقاشی در مورد روز معلمسعی کنید نقاشی شما مفهوم خاصی از تشکر و یا قدردانی از مقام معلم را در خود داشته باشد.بهتر است نقاشی شما روی کاغذ A4 باشد. هیچ‌گاه برای نقاشی کشیدن از برگه‌های خط کشی شده دفتر استفاده نکنید.سعی کنید زمانی نقاشی را شروع کنید که کاملا وقت آزاد داشته باشید و همچنین برای رنگ‌آمیزی آن حوصله و دقت به خرج دهید.اگر قصد دارید برای رنگ‌آمیزی نقاشی روز معلم از آبرنگ استفاده کنید بهتر است قبل از اینکه آن را روی طرح اصلی بزنید روی برگه‌ای دیگر رنگ آن را تست کنید.چنانچه نقاشی شما قرار است به عنوان تبریک ویژه روز معلم استفاده شود بهتر است آن را تزیین کرده و یا در یک پاکت کاغذی زیبا قرار دهید.حتما نام و نام خانوادگی‌تان را خیلی کوچک در گوشه پایین یا بالای نقاشی‌تان بنویسید.ایده‌هایی برای نقاشی در مورد روز معلمنقاشی روز معلم - تبریک روز معلم - ایده برای نقاشی

روز معلم - پیام تبریک روز معلم - نقاشی برای معلم
نقاشی درباره معلم - تبریک روز معلم - طراحی های زیبا
ایده برای نقاشی - نقاشی درباره معلم - روز معلم
اس ام اس تبریک روز معلم - نقاشی برای معلم - تبریک روز معلم
نقاشی برای معلم - روز معلم مبارک - تبریک روز معلم
تبریک برای معلم - روز معلم مبارک - نقاشی برای روز معلم
تبریک روز معلم - نقاشی روز معلم - نقاشی برای معلم
متن تبریک روز معلم - روز معلم - نقاشی درمورد معلمامیدواریم این طرح‌های زیبا مورد استفاده شما همراهان همیشگی مجله "ستاره" قرار گرفته و بتوانید با استفاده از آن‌ها یک نقاشی بسیار زیبا برای روز معلم تهیه کنید.

گردآوری: مجله اینترنتی ستاره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار