تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

میانجیگری احمدرضا عابدزاده در درگیری علی دایی و علی کریمی با عکس

میانجیگری احمدرضا عابدزاده در درگیری علی دایی و علی کریمی ، احمدرضا عابدزاده به درخواست طرفداران پرسپولیس ، علی دایی و علی کریمی را به آشتی با هم دعوت کرد .

احمدرضا عابدزاده از مفاخر بزرگ فوتبال ایران است که به عقاب آسیا معروف بوده و در دل تمام ایرانیان جایی خاص دارد .

درگیری علی دایی و علی کریمی در اینستاگرام مدت هاست که ادامه دار شده است و ناراحتی طرفداران تیم پرسپولیس و این دو عزیز را در پی داشته است .

میانجیگری احمدرضا عابدزاده میان علی دایی و علی کریمی به درخواست طرفداران تیم پرسپولیس و طرفداران این دو بازیکن محبوب انجام شد .

میانجیگری احمدرضا عابدزاده در درگیری علی دایی و علی کریمی

میانجیگری احمدرضا عابدزاده میان علی دایی و علی کریمی

احمدرضا عابدزاده که از لحاظ سنی هم از علی دایی و هم از علی کریمی بزرگتر است با انتشار پست اینستاگرامی از این دو درخواست آشتی کرد .

صفحه اینستاگرام احمدرضا عابدزاده با انتشار عکس خود در حال شادی از علی دایی و علی کریمی خواست تا آشتی کنند .

احمدرضا عابدزاده که به حق در جدال های رسانه ای هیچ گاه حضور فعال نداشته است با اشاره به این نکته بی میلی خود را به این بحث ها نشان داده است .

میانجیگری احمدرضا عابدزاده در درگیری علی دایی و علی کریمی

میانجیگری احمدرضا عابدزاده میان علی دایی و علی کریمی

احمدرضا عابدزاده با انتشار عکس بالا نوشت :

هرگز دنبال جدال رسانه اى نبوده و نيستم چون معتقدم حرمت خودم را مى كاهد،در اينيستا گرام بسيارى از هواداران پرسپوليس از من درخواست كرده اند ميان دو عزيز خانواده پرسپوليس آقايان على دايى و على كريمى ميانجيگرى كنم .به عنوان كسى كه از نظر سنى از اين دو عزيز بزرگترم از اين دو دوست خوبم كه مفاخر فوتبال كشورم هستند خواهش ميكنم به خاطر دل ناراحت و نگران هواداران خود و قرمز دلان سرزمين مان جدال رسانه اى نكنند .ممنون از على كريمى

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار