تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

نوزادی که ۱ درصد امکان زنده ماندن داشت

نوزادی که ۱ درصد امکان زنده ماندن داشت

نوزادی که 1 درصد امکان زنده ماندن داشت,نوزاد یک روزه

نوزادی که ۱ درصد امکان زنده ماندن داشت

نوزادی که ۱ درصد امکان زنده ماندن داشت سمه پولسوم دختری ۸ ماهه در انگلیس است که پزشکان در هنگام به دنیا آمدنش تنها یک درصد شانس برای ادامه زندگی این کودک قائل بودند.

مجله مراحم؛ این کودک به دلیل اینکه در نوزدهمین هفته از بارداری مادرش به دنیا آمده بود ، از سوی پزشکان به خاطر بدن ضعیفش و همچنین اختلال درونی در اندام هایش تنها یک درصد شانس زنده ماندن داشت که همان یک درصد هنوز هم علت طنده ماندن این کودک است.

والدین این کودک زنده ماندن کودکشان را یک معجزه الهی قلمداد می کنند و امیدوارند تا در کنار کودکشان زندگی بسیار خوبی را سپری کنند.

البته گفتنی است که این کودک کماکان نقص هایی را در ریه و سیستم گوارشی اش به خاطر زایمان زودرس داراست که پزشکان در تلاشند تا این مشکلات را برطرف کنند.

نوزادی که 1 درصد امکان زنده ماندن داشت,نوزاد یک روزه,نوزاد نارس نوزادی که 1 درصد امکان زنده ماندن داشت,نوزاد یک روزه,نوزاد نارس نوزادی که 1 درصد امکان زنده ماندن داشت,نوزاد یک روزه,نوزاد نارس نوزادی که 1 درصد امکان زنده ماندن داشت,نوزاد یک روزه,نوزاد نارس نوزادی که 1 درصد امکان زنده ماندن داشت,نوزاد یک روزه,نوزاد نارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار