تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

زن ۷۲ ساله بچه دار شد ! +تصاویر

زن ۷۲ ساله بچه دار شد

اتفاقی نادر برای یک زوج کهن سال در هندوستان رخ داد. پیرزنی ۷۲ ساله حامله شد و صاحب فرزند شد. این پیرزن بعد از ۷۲ سال ماد شد.

زن و شوهر هندی پس از ۴۶ سال تلاش ناموفق در بچه دار شدن سرانجام سال گذشته با استفاه از روش های نوین پزشکی طعم پدر و مادر شدن را چشیدند، حالا پسر کوچک آنها پدری ۷۹ ساله و مادری ۷۲ ساله دارد.

سال ۱۹۷۰ این زن و شوهر ازدواج خود را ثبت کردند اما سه بار سقط ناموفق زن امید آنها را برای مادر شدن از او گرفت.

حالا پس از تولد نوزاد هر چند احساس مادر از دیدن فرزندش قابل وصف نیست اما گویا مادر شدن سخت تر از چیزی بوده که او فکرش را می کرده، فشارخون بالا و درد مفاصل سلامت زن را به خطر انداخته است.

نوزاد در لحظه تولد تنها ۲ کیلوگرم وزن داشته و به گفته پزشکان تغذیه با شیر مادر و عدم استفاده از غذای کمکی مطمئنا وزن نوزاد را در دراز مدت بصورت طبیعی بالا خواهد برد.

آمران کوچک اما بر خلاف تمام مشکلات پیش رویش نوزادی شاد و بازیگوش است.

حالا این پدر و مادر ایمان قلبی دارند که خدا پاسخ دعاهای آنها را داده و نوزاد هدیه ای از جانب خداوند است که خود نگهدار آن خواهد بود.

زن ۷۲ ساله بچه دار شد زن 72 ساله بچه دار شد,حامله شدن پیرزن 72 ساله,حامله شدن پیرزن زن 72 ساله بچه دار شد,حامله شدن پیرزن 72 ساله,حامله شدن پیرزن زن 72 ساله بچه دار شد,حامله شدن پیرزن 72 ساله,حامله شدن پیرزن زن 72 ساله بچه دار شد,حامله شدن پیرزن 72 ساله,حامله شدن پیرزن بچه دار شدن پیرزن در ۷۲ سالگی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار