تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

رمز روبان آبی ستاره‌های هالیوود در اسکار + تصاویر

چرا ستاره‌های هالیوود روی لباسشان روبان آبی زدند + تصاویر راز روبان آبی روی لباس ستاره‌های هالیوود رمز روبان آبی  ستاره‌های هالیوود در اسکار

مجله مراحم : مراسم اسکار سحرگاه امروز در حالی برگزار شد که عده‌ای از ستاره‌های هالیوود در حالی‌که روبانی آبی روی لباس‌هایشان نصب شده بود، در این مراسم حضور یافتند.

هشتاد و نهمین مراسم اسکار سحرگاه امروز در هالیوود، لس‌آنجلس با حواشی زیادی برگزار شد. راز روبان آبی روی لباس , روبان آبی در مراسم اسکارراز روبان آبی روی لباس , روبان آبی در مراسم اسکار

یکی از تفاوت‌های مراسم امسال با مراسم‌های سال گذشته لباس عده‌ای از ستاره‌های هالیوود بود که روبانی آبی روی آن‌ها نصب شده بود.

این افراد در مصاحبه‌هایشان ابراز داشتند که اینکار را در اعلام همبستگی با اتحادیه آزادی شهروندان آمریکایی و در اعتراض به دستور ممنوعیت «دونالد ترامپ» به لباس‌های خود زده‌اند.
از جمله کسانی که به لباسشان روبان زده بودند، می‌توان به «راث نگا»، «لین مانوئل میراندا» و «کارلی کلوس» اشاره کرد.

«راث نگا» که در این دوره از رقابت‌های اسکار برای بازی در فیلم «دوست داشتن»، نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر زن شده بود، روبان آبی مورد نظر را روی لباس قرمز خود نصب کرده بود.

وی در اینباره در صفحه اینستاگرام خود نوشت: اجدادم کسانی هستند که من به آنها بسیار افتخار می‌کنم.

راز روبان آبی روی لباس , روبان آبی در مراسم اسکارراز روبان آبی روی لباس , روبان آبی در مراسم اسکار

«کارلی کلوس» که نامزد «جاشوآ کاشنر»، برادر «جرارد کاشنر»، مشاور کاخ سفید، نیز هنگام حضور بر فرش قرمز اسکار روی لباسش روبان آبی دوخته بود که او نیز مسئله مخالفت با سیاست‌های مهاجر ستیزانه «دونالد ترامپ» را تأیید کرد.

بنا بر این گزارش، مراسم اسکار امسال به خاطر مخالفت برگزارکنندگان و حضار در این مراسم با سیاست‌های ضد مهاجر و ضد مسلمان «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور جدید ایالات متحده آمریکا، یکی از سیاسی‌ترین اسکار‌های تاریخ سینما برآورد شده است.

فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار