تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

حمله تند خداداد عزیزی به گزارشگر مشهدی / باید یقه او را بگیرند!

گزارشگر ورزشی شبکه خراسان رضوی به هنگام دریافت گل دوم سیاه جامگان با تعجب گفت: «اِ توپ از جلوی پای شربتی رد شد.»

به گزارش نامه نیوز، خداداد عزیزی اظهارات گزارشگر شهر مشهد درباره شربتی را در جوی که علیه این بازیکن به راه افتاده بی‌تاثیر نمی‌داند. شربتی در صحنه گل تراکتورسازی به خاطر واکنشی که نشان نداد، متهم به تبانی و زدوبند شده است؛ اتهامی که باشگاه سیاه‌جامگان آن را به شدت تکذیب کرد.
او در این باره گفت: در صحنه‌ای که گل دوم را دریافت کردیم، گزارشگر بازی با تعجب گفت «اِ توپ از جلوی پای شربتی رد شد.» مگر گزارشگری که فوتبال بازی نکرده باید چنین حرفی بزند؟ صداوسیمای مشهد باید یقه چنین گزارشگری را بگیرد که به جای حمایت از بازیکنان مشهدی زمینه شایعه‌سازی علیه آنها را فراهم می‌کند.

عزیزی در خصوص استعفایش نیز گفت: دیگر خسته شده‌ بودم؛ نه پول بود و نه زمین تمرین. من خودم مشکلی ندارم ولی وقتی بازیکن دست به جیب می‌کند و ۲ تا ۱۰ هزار تومانی نشانم می‌دهد و می‌گوید من به جز اینها پول دیگری ندارم، من هم دیگر نمی‌توانم با این شرایط کار کنم.»

مجله خبری دوستان : انتشار مطالب و اخبار تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار