تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

مردم هنگام خرید مرغ مواظب باشند

خبرگزاری صدا و سیما: رئیس اتحادیه مرغداران گوشتی کشور گفت: مردم آگاه باشند از سودجویانی که به دنبال افزایش قیمت مرغ هستند ، خریداری نکنند.

 

محمد یوسفی درباره علت گرانی قیمت مرغ در بازار امروز گفت : قیمت مرغ از ابتدای هفته در نوسان بوده و این نوسان مصادف با افزایش نقدینگی و نزدیکی عید بوده است.

 

وی ادامه داد : قیمت مرغ هر کیلوگرم در عمده فروشی و میدان بهمن هر کیلوگرم ۷ هزار تومان بفروش می رود اما در برخی نقاط شهر قیمت به ۸ هزار و ۵۰۰ تومان هم رسیده است.

 

یوسفی با اشاره به استفاده سودجویان از بازار خرید مرغ گفت : قیمت مرغ زنده ای که روانه کشتارگاه می شود ۴ هزار و ۷۰۰ تومان است و هیچ افزایش قیمت نداشته است.

 

وی تصریح کرد : ملاک قیمت مرغ ، غرفه ها و سطح شهر است.

 

یوسفی با اشاره به اینکه هنوز به قیمت واقعی فروش مرغ در بازار نرسیده ایم تصریح کرد : مرغی که امروز وارد بازار می شود مرغداران سه ماه قبل خریداری کردند و قیمت تمام شده دخلیل در قیمت عرضه مرغ روز نیست.

 

یوسفی با بیان اینکه قیمت مرغ روز را عرضه و تقاضا تعیین می کند ، تاکید کرد : هر سال اواخر بهمن و اواسط اسفند قیمت مرغ بسیار کم افزایش می یابد اما در میادین ، قیمت مرغ افزایش نداشته است.

رئیس اتحادیه مرغداران گوشتی کشور با اشاره به اینکه مردم برای عید نوروز نگرانی از بابت کمبود مرغ نداشته باشند ، گفت : مرغ به میزان لازم در مرغداری ها تولید می شود و شرکت پشتیبان امور دام نیز برای شب عید مرغ ذخیره کرده است و مرغ منجمد وارد بازار می شود.

 

وی تصریح کرد : باید با فروشگاه هایی که قیمت مرغ را افزایش داده اند مقابله کرد.

پایگاه خبری بروزترین

.

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار