تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

ناراحتی مدیران رئال از مصاحبه اخیر ایسکو

ورزش سه: آینده ایسکو در رئال مادرید به یکی از معضلات این روزهای مدیران رئال تبدیل شده است.

 پس از بازی با اسپانیول بود که ایسکو مقابل خبرنگاران قرار گرفت و از آینده نامعلوم خود در رئال سخن گفت.

ایسکو دوست دارد بیشتر از گذشته برای رئال بازی کند و تداوم حضور در ترکیب اصلی، برای وی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ در حالی که او در ۴ فصل اخیر هرگز نتوانسته جایگاه ثابتی در رئال مادرید پیدا کند. ستاره اهل مالاگای رئال، در مصاحبه خود همه چیز را به انتهای فصل موکول کرد. او تا ژوئن ۲۰۱۸ با رئال قرارداد دارد و اگر راضی به تمدید قراردادش نشود، مدیران رئال جاره ای جز فروش وی در تابستان آتی نخواهند داشت.

ناراحتی مدیران رئال از مصاحبه اخیر ایسکو

بسیاری از رسانه های اسپانیا از مصاحبه ایسکو اینگونه تعبیر کرده اند که او قصد ماندن در رئال و پذیرش پیشنهاد تمدید قرارداد را ندارد.

در حوزه مدیریتی رئال نیز برداشت ها اینگونه بوده است و طبق ادعای مارکا، مدیران رئال از این مصاحبه ایسکو در حالی که رئال شرایط حساسی را سپری می کند، بسیار ناراضی هستند.

آنها معتقدند که در چنین مقطع حساسی از فصل که رئال در دو جبهه لالیگا و لیگ قهرمانان بازی های حساسی پیش رو دارد، صحبت کردن ایسکو از آینده یک کار غیرعاقلانه بوده و تاثیر منفی روی فضای کلی تیم گذاشته است.

پایگاه خبری بروزترین

.

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار