تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

الناز شاکردوست و درگیری با صحرا مشرقی در خفه گی!+تصاویر

فيلمبردارى خيلى وقت است تمام شده “خـفـــه گى” به پايان رسيده و تو بايد بروى ،دلم مى خواهد حتى در خواب هايم ديگر نبينمت ،من به تو اجازه ى تسخير دادم و تو جان مرا رُبودى آنچنان كه اجازه ندادى حتى هنر مرا ببينند ديگر بس است

الناز شاکردوست

الناز شاکردوست با انتشار عکسهای زیر در صفحه شخصی خود در اینستاگرام درباره نقش خود ( صحرا مشرقی ) در فیلم سینمایی خفه گی نوشت :

فريدون جيرانی با اعتماد بنفسي غبطه برانگيز و با همراهي يك گروه جوان و با انگيزه، به بهترين شكل فيلم را كارگرداني كرده و اغراق نيست اگر بگوييم «خفه‌گي» بهترين كارگرداني فريدون جيراني در ميان فيلم‌هايش است.

فيلمي پر پلان كه به سينماي ايران ضرورت جدي گرفتن «دكوپاژ» و «ميزانسن» را يادآوري مي‌كند و تنوع و فهم فيلمسازانه‌اش را به رخ فيلم‌هاي مشابه و تكراري كه در زمين سينماي اجتماعي بازي مي‌كنند، مي‌كشاند.

در عين حال «خفه‌گي» فيلم «ژانر» است. آن هم در سينمايي كه مفتخر به تقليد و موج سواري در متن سينماي «اجتماعي» است و هر تجربه جديدي را پس مي‌زند. اما جيراني بي‌توجه به اين حرف‌ها و با اتكا به مهارت و توانايي‌اش ، قدم در مسير ساخت يك فيلم «نوآر» مي‌گذارد.”

بخشى از يادداشت “پويان عسگرى” درباره ى فيلم “خـفـــه گى”

الناز شاکردوست

صحــــرا لطفاً مــرا ترك كن و برو

فيلمبردارى خيلى وقت است تمام شده “خـفـــه گى” به پايان رسيده و تو بايد بروى ،دلم مى خواهد حتى در خواب هايم ديگر نبينمت ،من به تو اجازه ى تسخير دادم و تو جان مرا رُبودى آنچنان كه اجازه ندادى حتى هنر مرا ببينند ديگر بس است ،هم اكنون به تو دستور مى دهم كه براى هميشه بروى و به زندگى ات در همان فيلم سياه و سفيد ادامه دهى ،احتمالاً دلم برايت تنگ خواهد شد ولى ديگر برنگرد ،سفرت بسلامت .

الناز_٨صبحِ يكى از روزهاى اسفندماهِ١٣٩٥

الناز شاکردوست

بازیگران خفه گی :

نوید محمدزاده
الناز شاکردوست
پردیس احمدیه
غلامحسین لطفی
احسان امانی
اسدالله یکتا
ماهایا پطروسیان
پولاد کیمیایی

گردآوری گروه فرهنگی نیک صالحی

الناز شاکردوست و درگیری با صحرا مشرقی در خفه گی!+تصاویر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار