تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

فرهنگیان خواهان خودروی لوکس هستند

[ads1]

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان درباره برنامه صندوق برای واگذاری لیزینگی خودرو به فرهنگیان در سال آینده گفت: هرچه منابع ما بیشتر شود خدمات لیزینگ را گسترش می دهیم.

مهدی نیکدل در این باره اظهار کرد: توسعه خدمات لیزینگی صندوق ذخیره فرهنگیان بستگی به منابع ما دارد، درخواست برای خودرو لوکس از سوی فرهنگیان وجود دارد اما اگر خودروی لوکس بدهیم منابع مالی زیادی از صندوق  اشغال می شود.

وی افزود: این در حالی است که می توانیم به جای یک خودروی لوکس، سه پراید یا ماشین ارزانتر بدهیم. ضمن آنکه واگذاری خودرو لوکس حاشیه‌هایی هم دارد و به همین خاطر ترجیح ما این است که روی خودورهای پایه متمرکز شویم.

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان اینکه در حال حاضر نزدیک به ۳۷۰  میلیارد تومان از منابع ما درگیر خودرو برای فرهنگیان است گفت: اگر منابع ما بیشتر شود، تعداد خودروها را افزایش و این برنامه را گسترش می دهیم. خدمات رفاهی دیگری نیز مدنظر قرار دارد و تلاش می کنیم در جهت رفاه فرهنگیان سفرهای ارزان قیمت، تورهای ارزان قیمت و افزایش مبلغ و زمان بازپراخت وام های قرض الحسنه را دنبال کنیم.

پایگاه خبری بروزترین

.
[ads2]

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار