تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

رای‌گیری نهایی اسکار به پایان رسید

[ads1]

خبرگزاری ایسنا: آخرین مهلت رای دادنِ اعضای آکادمی اسکار در شاخه‌های گوناگون بامداد امروز (چهارشنبه) به پایان رسید.

رای‌گیری نهایی اسکار به پایان رسید

به نقل از ورایتی، با پایان زمان اخذ رای از اعضای آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار که تا ساعت ۴:۳۰ بامداد روز چهارشنبه ادامه داشت، تنها شمارش آراء و در نهایت معرفی برندگان در مراسم پایانی باقی مانده است.

رای‌گیری نهایی جوایز سینمایی اسکار که به صورت آنلاین و کاغذی انجام شد، در فاصله چند روز به برگزاری مراسم اعطای جوایز به پایان رسید و پس از شمارش آراء نتایج تنها در اختیار چند نفر خاص قرار می‌گیرد تا روز توزیع جوایز اعطاءکنندگان نام برندگان را از پاکت خارج کنند.

در حالی که تمامی اعضای آکادمی می‌توانند در شاخه بهترین فیلم رای‌ دهند، اما رای‌گیری در سایر شاخه‌های جوایز سینمایی اسکار همچون بازیگری، کارگردانی، طراحی لباس، صدابرداری و .. محدود به اعضای منحصر به آن شاخه است.

امسال فیلم «لالا لند» با نامزدی در ۱۴ شاخه جوایز اسکار بیشترین توجهات را معطوف خود کرده و پس از آن نیز دو فیلم «مهتاب» و «ورود» هر کدام با ۸ نامزدی، فیلم‌های «منچستر کنار دریا»، «شیر»و «ستیغ‌اره‌ای» با ۶ نامزدی و «حصارها» با ۴ نامزدی قرار دارند.

مراسم اعطای جوایز هشتادونهمین دوره جوایز سینمایی اسکار  روز ۲۶ فوریه ۲۰۱۷ (یکشنبه ۸ اسفندماه) در دالبی تئاتر لس‌آنجلس برگزار می‌شود و این مراسم در بیش از ۲۵۵ کشور دنیا به صورت زنده به روی آنتن می‌رود.

پایگاه خبری بروزترین

.
[ads2]

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار