تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

تعبیر خواب قناری چیست؟

با تعبیر خواب قناری، تعبیر خواب قناری زرد، تعبیر خواب آواز خواند قناری و تعبیر فرار کردن قناری به روایت معبرین اسلامی و غربی همراه ما باشید.

تعبیر خواب مرغان زینتی - تعبیرخواب قناری سفید - تعبیر خواب قناری ابن سیرین - تعبیر خواب قناری نارنجی - تعبیرخواب قناری سبز - تعبیر خواب جوجه قناری

دیدن قناری در خواب را برخی از معبرین اسلامی مانند مطیعی تهرانی نشانه رنج و بیماری دانسته و از طرفی دیگر معبرین غربی با استفاده از سمبل‌ها و نمادهای قناری دیدن آن را در خواب نشانه شادی و سرگرمی بیان کرده‌اند. این تفاوت‌ها را می‌توان ناشی از در نظر گرفتن تفسیر نمادهای مختلف توسط معبرین اسلامی و غربی دانست. با تعبیر دیدن قناری در خواب به گفته هر دو دسته تعبیرگران همراه مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی ستاره باشید.

تعبیر خواب قناری زرد

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: قناری مرغ غم و رنج و مرغ بیماری است و رنجوری به خصوص اگر زرد یک دست باشد. اگر در خواب ببینید که قناری در قفس دارید که زرد است یا لکه ای زرد به بدنش دیده می‌شود با زنی بیمارگونه برخورد خواهید کرد و اگر قفس در خانه شما و متعلق به شما باشد زنی از متعلقان شما بیمار می‌شود. به هر حال دیدن قناری زرد یا با نشانی زرد رنگ در خواب خوب نیست و اگر زرد نباشد و شما آن را قناری بیانگارید تعبیر مرغان زینتی دیگر را دارد.

تعبیر خواب خواندن قناری

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر قناری بخواند و شما در خواب از صدای او خوشتان بیاید غمین و اندوهگین می‌شوید.

تعبیر خواب فرار کردن قناری

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: اگر قناری از قفس متعلق به شما بگریزد زنی بیمار می‌میرد.

تعبیر خواب قناری از نگاه معبرین غربی

قناری نماد سرگرمی، آواز و موسیقی است. شنیدن چهچهه و صدای زیبای این پرندگان باعث محبوب شدن قناری در میان مردم گردیده است با این تفاسیر دیدن قناری در خواب نشانه‌های خوبی را به همراه خواهد داشت.اگر در خواب قناری را دیدید که ساکت بود و آواز سر نماد نمی‌داد نشانه این است که حادثه ای برای شما رخ خواهد داد. این حادثه می‌تواند درگیری با همکارانی باشند که قصد تخریب شخصیتی شما را دارند.دیدن تعداد زیاد و غوغای قناری‌ها در اطرافتان در خواب نشانه سرگرمی است. اگر از شنیدن صدای قناری در خواب لذت بردید بیانگر سالم بودن و تندرسی خانواده شماست.

آنلی بیتون می‌گوید:

اگر خواب ببینید قناری در اطرافتان پرواز می‌کند، علامت آن است که ترسی بیمارگونه از آینده شما را در بر خواهد گرفت.دیدن قناری بیمار یا مرده در خواب، علامت آن است که از حماقت افراطی شخصی رنج خواهید برد.

منابع:

کتاب بانک جامع تعبیر خواب

globe-views.com

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی ستاره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار