تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

رشد اندک قیمت سکه و کاهش ۵ تومانی نرخ دلار در بازار/ دلار ۳۸۱۰ تومان+جدول

مجموعه: اخبار اقتصادی و بازرگانی تاریخ انتشار : پنج شنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۲۴

  اخباراقتصادی,خبرهای  اقتصادی, قیمت سکه

امروز در بازار تهران نرخ انواع ارز‌ها نوسان قیمتی چندانی نسبت به دیروز نداشت ضمن آنکه با افزایش ۱۰ دلاری قیمت اونس جهانی طلا، نرخ انواع سکه و طلا هم نوسان محدودی داشت.

به گزارش فارس، امروز در بازار تهران سکه طرح جدید با نرخ یک‌میلیون و ۱۹۴ هزار تومان و سکه طرح قدیم با قیمت یک‌میلیون و ۱۷۱ هزار تومان عرضه شد، دیروز قیمت این سکه‌‌ها به ترتیب با نرخ‌‌های‌ یک میلیون و ۱۸۸ هزار تومان و یک میلیون و ۱۶۹ هزار تومان عرضه شد.

امروز نیم‌سکه با قیمت ۶۴۰ هزار تومان عرضه شد در حالی که دیروز ‌قیمت آن ۶۳۹ هزار تومان بود.

ربع سکه هم در بازار تهران امروز با قیمت ۳۴۲ هزار تومان و سکه گرمی هم با نرخ ۲۱۶ هزار تومان فروخته شد، این دو سکه دیروز به ترتیب با نرخ‌های ‌۳۴۲ هزار تومان و سکه گرمی‌ ۲۱۶ هزار تومان عرضه شد.

‌هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار تهران با نرخ ۱۱۵ هزار و ۱۳۳ تومان فروخته شد، در حالی که دیروز ‌‌۱۱۴ هزار و ۹۴۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

‌در بازار جهانی طلا نیز قیمت اونس امروز با ۱۰ دلار افزایش به ۱۲۳۶ دلار و ۲۰ سنت رسید.

امروز در بازار ارز، یک دلار آمریکا با نرخ ۳۸۱۰ تومان‌، یورو با قیمت ۴۱۳۰ تومان‌ و درهم امارات با نرخ ۱۰۵۰ تومان فروخته شد، در حالی که دیروز دلار ۳۸۱۵ تومان، یورو‌ ۴۱۲۴ تومان و درهم امارات ۱۰۶۱ تومان معامله شد.

  اخباراقتصادی,خبرهای  اقتصادی, قیمت سکه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار