تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

تامین اعتبار برای پرداخت «عیدی» بازنشستگان/ زمان واریز فعلا مشخص نیست

مجموعه: اخبار اقتصادی و بازرگانی تاریخ انتشار : سه شنبه, ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸

  اخباراجتماعی ,خبرهای اجتماعی ,عیدی  بازنشستگان

وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی از تامین اعتبار لازم برای پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: مشکلی برای پرداخت عیدی مستمری بگیران تامین اجتماعی نداریم.

 علی ربیعی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه مشکلی در پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی نداریم اظهار کرد: تامین اعتبار انجام شده و عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی به موقع پرداخت می‌شود اما زمان دقیق واریز آن هنوز مشخص نشده است.

وی افزود: علاوه بر این برای پرداخت عیدی سال ۹۶ مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نیز مبلغ ۳۰۰ هزار تومان تصویب شده که اعتبار مورد نیاز برای پرداخت عیدی این افراد از محل شرکتهای سرمایه گذاری تامین شده است.

به گزارش ایسنا، سال گذشته بیش از ٣۵ هزار نفر از مقرری بگیران ناشی از فوت و از کارافتادگی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر عیدی خود را در اسفندماه دریافت کردند.  سازمان تامین اجتماعی نیز با تامین اعتبار ۱۵۲۰ میلیارد تومانی توانست عیدی دو میلیون و ۷۰۰ هزار مستمری بگیر و بازنشسته خود را در نیمه نخست اسفندماه به حساب آنها واریز کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار