تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

رازهایی درباره لاغری

لاغری از نظر طب اسلامی به شرح زیر است

1

۱-فرمول طلایی: هر روز یکربع الی نیم ساعت نهارتان را عقب بیندازید تا به شام برسد و دو وعده ای شوید. و شامتان را سبک کنید.
۲-به جای صبحانه یا ۲۰ دقیقه قبل هروعده سویق جو خشک بخورید. (یا به جای افطاری یا اول افطار)
۳-گوشت ماهی لاغر کننده اند. هفته ای یک یا دوبار میل کنید. با عسل یا خرما.

نکته: اگر غلبه بلغم دارید جداگانه باید اصلاح مزاج کنید. دقت کنید که باید کم کماری تیروئید و یبوست یا کم کاری کلیه را حتما قبل از انجام نسخه بالا درمان کنید.

نکته: دقت شود. هدف از انجام این نسخه، کم کردن وزن نیست بلکه حذف چربیهای زائد شکم و پهلو و کل بدن است. زیرا اعتقاد به کم کردن وزن برای زندگی راحت تر که امروزه مطرح است اعتقادی غلط میباشد و اکثر افراد با رژیم های لاغری، شحم کلیه خود را آب کرده. آسیب جدی به بدن خود وارد میکنند و دچار ضعف خصوصا ضعف جنسی میشوند. دقت شود تنها اگر به واسطه حذف چربیهای زائد وزن کم شد،این نوع کم کردن وزن، نسخه خوبی است. ضمنا چربیها خیلی وزنی ندارند. پس به جای لاغر شدن،دنبال تناسب اندام و وزن صحی باشد.

*نکته: وزن صحی وزنی است که انسان در آن احساس ضعف یا کسالت یا سنگینی نکند، نه وزنی که با فرمول به دست می آید. زیرا طبع و مزاج افراد متفاوت است.

tweet

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار