تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

واکنش مطهری به اقدام کریمی قدوسی

خبرگزاری ایرنا: نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که هیات نظارت بر رفتار نمایندگان پیگیر اقدام کریمی قدوسی است، گفت: وزیر امور خارجه در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نگفته بود که در مورد برجام اشتباه کرده است.

علی مطهری شامگاه دوشنبه در حاشیه مراسم ختم مادر محسن کوهکن نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا افزود: درباره اقدام جواد کریمی قدوسی ، از طرف تعدادی از نمایندگان به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت شده و این شکایت وصول شده است.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر هم شکایت صورت نمی گرفت هیات نظارت بر رفتار نمایندگان خود راسا مانند مدعی العموم که در سطح جامعه وارد می شود اقدام می کرد.

مطهری با بیان اینکه وزیر امور خارجه در جلسه کمیسیون امنیت ملی نگفته بودند که در مورد برجام اشتباه کرده اند، تصریح کرد: در آن جلسه ظریف گفته بود که آنها یعنی آمریکایی ها در مورد تمدید قانون ایسا قول هایی داده بودند و ما به قول های شفاهی آنها اعتماد کردیم و بهتر بود که اعتماد نمی کردیم.

وی افرود: این موضوع به شکلی منعکس شده که گویی وزیر امور خارجه گفته است که ما در مورد کل برجام اشتباه کرده ایم.

مطهری گفت: ظریف تاکید کرده بود که این مطالب محرمانه است و از طرفی این مطالب نادرست منعکس شده است؛ بنابر همین دو دلیل، اقدام نماینده مجلس و عضو کمیسیون امنیت ملی نادرست بود.

به گزارش ایرنا، مراسم ختم مادر محسن کوهکن نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی و نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری شامگاه دوشنبه با حضور جمعی از شخصیت ها و فعالان احزاب سیاسی کشور در مسجد جلیلی تهران برگزار شد.

در این مراسم مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس و مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال و لاله افتخاری نماینده سابق مجلس نیز حضور داشتند.

.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار