تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

عکس گندم دختر فقیهه سلطانی جعلی از آب درآمد + عکس

عکس گندم دختر فقیهه سلطانی جعلی از آب درآمد عکس منتشر شده از یک نوزاد در بغل فقیهه سلطانی که گندم دختر فقیهه سلطانی معرفی شده است .

فقیهه سلطانی بازیگر همدانی متولد 1353 است که هم اکنون باردار است و در انتظار دخترشان گندم امیدیان هستند .

دختر فقیهه سلطانی

فقیهه سلطانی

گندم امیدیان دختر فقیهه سلطانی و جلال امیدیان این روزها بسیار مورد توجه قرار گرفته است که حتی برخی خیلی سریع قصد نشان دادن گندم را دارند .

فقیهه سلطانی همسر جلال امیدیان بازیکن فوتبال کشورمان است.فقیهه سلطانی در 21 امین دوره جشنواره فجر با 3 فیلم به عنوان پر کار ترین بازیگر شناخته شد.

دختر فقیهه سلطانی هنوز به دنیا نیامده عکس منتشر کرده است و شایعه پراکنان عکس های نوزادی در آغوش فقیهه سلطانی را به عنوان گندم امیدیان معرفی کردند .

فقیهه سلطانی دادش از شایعه پراکنان درآمده و به انتشار این عکس با نام دخترش گندم واکنس نشان داد .

فقیهه سلطانی با انتشار عکس بالا در اینستاگرامش نوشت :

دروغ دروغ خدایا ما رو از دست انسانهاى شایعه پراکن ، بیمار و دروغگو نجات بده … متاسفم و شرمنده دوستم مهسا هستم که اینهمه زحمت کشیده براى بدنیا آوردن لنیا جان و عکس شش ماه پیش لنیا الان بنام دختر من منتشر شده !!!! واقعا داریم به کجا میریم !؟؟؟؟ من بجاى این بیماران روحى از همه خصوصا از اقوام و دوستانى که نگران زود بدنیا اومدن گندم شدند ،عذر میخوام.

گندم امیدیان دختر فقیهه سلطانی

عکس جعلی دختر فقیهه سلطانی

مهسا مهجور در اینستاگرام نوشت عکس لنیای من در آغوش دوستم فقیهه جان سلطانی که به اشتباه بجای گندم خانم داره دست به دست میگرده. گندم خانم ما هنوز قدم رنجه نفرمودن به این دنیا. بابا حداقل کپی میکنین زیرنویس هم بخونین. شاید بنظر ساده و بی اهمیت بیاد ولی اینطور نیست امشب یه مادر از شنیدن خبر بدنیا اومدن نو ه ش ترسیدو نزدیک بود بره بیمارستان و فکر کرد فقیهه جان اتفاقی براش افتاده و زایمان زودرس داشته. خدایا شفا بده تمام بیماران روحی رو.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار