تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

شرط همسان‌ سازی حقوق بازنشستگان

خبرگزاری ایسنا: معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی علت تجمع بازنشستگان تامین اجتماعی در مقابل مجلس را تصویب ماده ۱۳ برنامه ششم توسعه مبنی بر بازنشستگی پیش از موعد و همسان سازی حقوق بازنشستگان دانست و گفت: با همسان سازی حقوق موافق‌ایم اما باید بار مالی آن تامین شود.

حسن زدا درباره علت تجمع امروز صبح جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی در مقابل مجلس شورای اسلامی  اظهار کرد: قرار بود امروز ماده ۱۳ لایحه برنامه ششم توسعه در مجلس مطرح شود. بازنشستگان به مجلس رفته بودند تا از نتیجه آن کسب اطلاع کنند.

وی افزود:‌ این ماده صبح امروز در مجلس مطرح شد و به کمیسیون تلفیق برگشت که بازنشستگان باید صبر کنند نتیجه آن مشخص شود.

معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه ماده ۱۳ برنامه ششم چهار بند دارد که بندهایی از آن به بازنشستگان مربوط است عنوان کرد: بند «الف» به پرداخت بدهی دولت به تامین اجتماعی، بند «ب» به پرداخت حقوق بر مبنای سال های ۲۹ و ۳۰ به بازنشستگان پیش از موعد و بند «ج» به همسان سازی حقوق بازنشستگان مربوط است که کلیت آن رای آورده و قرار شد برای بررسی جزئیات به کمیسیون تلفیق بازگردد؛ امروز  ایراداتی به این ماده وارد شد و باید اصلاح شود تا مجدد به صحن علنی برود.

زدا ادامه داد: با برخی موارد مخالف و با برخی دیگر اعم از همسان سازی حقوق بازنشستگان و موضوع بازنشستگی پیش از موعد موافق هستیم اما باید بار مالی آن تامین شود که دولت پیش بینی نکرده بود.

.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار