تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

گلایه مهمان «خندوانه» از رامبد جوان

خبرآنلاین: امید حاجیلی خواننده پاپ از رامبد جوان پرسید: «چرا با این که ۱۰ سال است با یکدیگر دوستیم هیچ وقت به کنسرتم نیامدی؟»

امید حاجیلی خواننده پاپ شامگاه پنجشنبه دوم دی مهمان برنامه «خندوانه» با اجرای رامبد جوان بود.

حاجیلی، زاده دوم مهر ۱۳۶۲ در تهران، نوازنده ترومپت، خواننده پاپ، تنظیم‌کننده و آهنگساز است. او تاکنون سه آلبوم «آلگرو»، «دارکوب» و «حاجیلیتو» را منتشر کرده است.

حاجیلی در توضیح معنای «حاجیلیتو» گفت: «این کلمه به زبان ایتالیایی یعنی حاجیلی کوچک و از آن جا که فرزند آخر خانواده هستم گمان می‌کنم این اسم خوب رویم می‌نشیند.»

او ادامه داد: «البته من از ابتدا معنی آن را نمی‌دانستم و از آهنگش هنگام تلفظ خوشم آمد.»

امید حاجیلی که استاد دانشگاه هم هست در پاسخ به رامبد جوان که پرسید چه چیزی درس می‌دهد توضیح داد: «بیشتر ترومپت و گاهی اجرای صحنه‌ای.»

در ادامه رامبد جوان از حاجیلی خواست تصور کند در کلاس دانشگاه و در مقابل دانشجویانش است و سپس متنی به او داد تا آن را به حالت ترانه بخواند.

سپس حاجیلی از جوان پرسید چند سال است با یکدیگر دوستیم و در مقابل پاسخ او که گفت ۱۰ سال، پرسید این چندمین برنامه «خندوانه» است که جوان گفت فصل چهارم و برنامه چهارصد و سی و پنجم است و حاجیلی در پایان گفت: «چرا در طول این مدت دوستی و چه پیش از «خندوانه» و چه بعد از آن هیچ وقت به کنسرت‌هایم نیامدی؟!» رامبد جوان به او قول داد کنسرت بعدی‌اش را از دست ندهد.

در پایان  امید حاجیلی در مقابل این درخواست رامبد جوان که بیرون از استودیو برای یک یا چند نفر چه کاری انجام می‌دهد که خوشحال شوند گفت: «با همکاری خودت یک شب برای کودکان بی‌سرپرست کنسرت می‌دهم.»

.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار