تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

ترامپ مشاور ویژه کاخ سفید را انتخاب کرد

خبرگزاری ایرنا: «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری منتخب ریاست جمهوری امریکا اعلام کرد، خانم «کلی ان کانوی» سومین رئیس کمپین انتخاباتی خود را به سمت مشاور ویژه کاخ سفید برگزید.

کلی ان کانوی نخستین زنی است که در تاریخ هر دو حزب دمکرات و جمهوریخواه امریکا به سمت رئیس کمپین های انتخاباتی برگزیده شده و سومین کسی است که بدنبال تغییرات پی در پی درکمپین انتخاباتی ترامپ سرپرستی این کمپین ها را بعهده گرفت.

ترامپ مشاور ویژه کاخ سفید را انتخاب کرد  

وی از سوی محافل سیاسی و رسانه ای آمریکا به عنوان عامل موثر در هدایت کمپین های ترامپ برای پیروزی او در انتخابات ریاست جمهوری این کشور شناخته می شود.

ترامپ در این اطلاعیه ای، کانوی را استراتژیست و مشاوری مورد اعتماد خوانده که در پیروزی او در این انتخابات نقش حساسی داشته است.

کانوی در گذشته گفته بود که خیال نقل مکان از ایالت نیوجرسی آمریکا به واشنگتن را دارد و در صورتی که به حلقه کارکنان کاخ سفید ملحق نشود از بیرون کاخ سفید از ترامپ حمایت کرده و به تقویت برنامه های سیاسی او خواهد پرداخت.

وی در مورد انتصاب خود به این سمت، از ترامپ بخاطر ‘فرصت حیرت انگیز’ی که در اختیار او گذاشته قدر دانی کرده و مدعی شد که ترامپ تغییرات بنیادین در نظام امریکا و در سراسر این کشور بوجود خواهد آورد.

.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار