تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

ژاپنی‌ها این سگ را به پوتین هدیه دادند +تصاویر

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

۱۳۹۵-۰۹-۲۴

سگ ژاپنی پوتین

در حالی که اعلام شده پوتین سگ نری که از سوی ژاپنی ها برای او فرستاده شده را رد  کرده او ساعاتی قبل در مصاحبه با رسانه های این کشور با سگ آکیتای ماده حضور یافت.

پوتین و سگ ژاپنی

روز گذشته اعلام شد پوتین هدیه سفیر ژاپن در روسیه که یک سگ نر از نژاد آکیتا بوده را رد کرده است. هنوز مسکو علت این اقدام را اعلام نکرده است. ” کوایچی هاگوایدا” نماینده ژاپن در روسیه در این خصوص گفت:” متاسفانه ما از همتایان خود شنیده ایم که این هدیه رد شده است و تمام امید ما برای معرفی یک داماد نقش بر آب شد.” 

پوتین و سگی که از ژاپنی ها هدیه گرفت 

این در حالی است که پوتین پیشتر در سال ۲۰۱۲ یک سگ آکیتای ماده را از طرف ژاپنی ها پذیرفته بود. در همین حال ساعتی قبلی پوتین در دیدار با خبرنگاران ژاپنی در کاخ کرملین با آکیتای ماده حضور یافت.

سگ هدیه پوتین تصاویر/ پوتین و سگی که از ژاپن هدیه گرفت تصاویر/ پوتین و سگی که از ژاپن هدیه گرفت تصاویر/ پوتین و سگی که از ژاپن هدیه گرفت تصاویر/ پوتین و سگی که از ژاپن هدیه گرفت تصاویر/ پوتین و سگی که از ژاپن هدیه گرفت تصاویر/ پوتین و سگی که از ژاپن هدیه گرفت

راستی! اپلیکیشن مجله مراحم را روی تلفن همراه خود نصب کنید و مطالب سایت را سریع تر دریافت کنید (اینجا را کلیک کنید)

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار