تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

شیک ترین پیک موتوری دنیا +عکس

شیک ترین پیک موتوری دنیا +عکس

به گزارش ایران ناز استفاده از پیک موتوری برای ارسال و پست بسته های مختلف و نامه و.. از دیر باز مرسوم بوده است چرا که بسیار سریعتر از پست این ارسال اشیاء صورت میپذیرفته است . اما روند رو به رشد استفاده از پیک موتوریها باعث آلودگی بیشتر هوا شده است. به گزارش ایران ناز استفاده از موتورسيکلت هاي بنزيني براي ارسال و دريافت بسته هاي پستي و سفارشي دود زیادی را در هوای شهرها منتشر نموده و باعث آلودگی هوا گشته است و به همين دليل برخي شرکت ها به دنبال راه حل هاي خلاقانه هستند.

شرکت پست ايالات متحده به نام ups در حال اجراي طرح آزمايشي ارسال محموله هاي پستي و بسته هاي سفارشي توسط سه چرخه هاي برقي در منطقه اورگان اين کشور است.

شیک ترین پیک موتوری دنیا +عکس

هدف مقامات اين شرکت پستي از راه اندازي اين طرح کاهش آلودگي هوا و نيز کم شدن ترافيک و رسيدن سريع بسته به مقصد است.

اين شرکت فعاليت خود را از سال 1907 آغاز کرده و حال با سه چرخه هاي برقي مي خواهد علاوه بر کاهش هزينه باعث سلامت کارکنان و پاکي هواي شهرها شود.

فعلا اين طرح در مرحله آزمايشي قرار دارد و در صورت موفقيت تمامي دوچرخه ها جمع و سه چرخه هاي برقي جايگزين مي شود. شرکت ups همچنين طرح ارسال محموله هاي پستي با پهپاد را نيز به صورت آزمايشي در هامبورگ آلمان در حال اجرا دارد.

مطالب مرتبط:

این موتور سنگین ترین موتور دیزل دنیا است (عکس)

نوشته های خنده دار و طنز باحال

ماجرای تکان دهنده زن کارتون خواب در تهران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار