تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

آئودی و تعامل با چراغ راهنمایی

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

۲۱ آذر ۱۳۹۵ اخبار علم و فناوری 3 بازدید کد خبر:30756

وب سایت پدال – آرش نهندیان فرد: در ماه آگوست، آئودی اعلام کرد که برخی از خودروهای آن‌ها در آینده این قابلیت را خواهند داشت تا با چراغ‌های راهنمایی و رانندگی ارتباط برقرار کنند. این سیستم که فقط روی خودروهای آئودی Q۷ مدل ۲۰۱۷، A۴ و A۴ آل‌رود که بعد از اول جولای امسال ساخته شده‌اند وجود دارد، فقط در تقاطع‌هایی که به سیستم اطلاعات چراغ‌های راهنمایی و رانندگی متصل هستند قابل استفاده است. اکنون، لاس‌وگاس نخستین شهر دنیاست که از سیستم TLI پشتیبانی می‌کند.  آئودی و تعامل با چراغ راهنمایی این سیستم که از آن با عنوان نخستین تکنولوژی ارتباطی خودرو با زیرساخت (V۲I) در آمریکا یاد می‌شود، از ماه جاری فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. شهرهای بیشتری انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک به این سیستم خواهند پیوست، ولی اکنون، این سیستم فقط در لاس‌وگاس کار می‌کند. قابلیت‌های آن‌هم در حال حاضر محدود می‌باشند.  آئودی و تعامل با چراغ راهنمایی هم‌اکنون، رانندگان در این تقاطع‌های متصل فقط می‌توانند ببینند که چقدر تا سبز شدن چراغ باقی مانده است. در آینده، آئودی می‌گوید می‌توان از این سیستم برای کمک به مسیریابی‌های بهینه‌تر استفاده کرد و TLI حتی قادر است سرعت موردنیاز برای عبور از تقاطع به هنگام سبز بودن چراغ را نیز محاسبه کند.  آئودی و تعامل با چراغ راهنمایی

درحالی‌که TLI فقط روی چند خودرو در حال حاضر ارائه شده، ازنظر بسیاری از کارشناسان از پتانسیل فوق‌العاده بالایی برخوردار است. خوشبختانه، طی چند سال آینده شهرها و همچنین خودروسازان بیشتر متوجه جذابیت و قابلیت‌های سیستم‌های V۲I خواهند شد.

 آئودی و تعامل با چراغ راهنمایی

پایگاه خبری بروزترین

.

لینک کوتاه مطلب berouztarin.ir/?p=30756

    کانال تلگرام بروزترین خبر ' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار