تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

باور کنید این عکس ها واقعی اند!

وبسایت توریسم آنلاین: تصاویری هستند که تشخیص بین واقعی بودن و یادستکاری بودنشان بسیار سخت است.

دیوید بردنی"-عکاس و معمار کانادایی- که قبلا نیز از او مجموعه عکسهایی از مترو مسکو و آثار معماری ایتالیایی منتشر شده،به عکسبرداری هوایی از سطوح نمکی در آمریکا،مکزیک و استرالیا پرداخته است.

خطوط منظم،عمودی،دندانه دار،غیر مستقیم،تغییر رنگ های جاندار در این تصاویر هر کسی را به شک می اندازد که آیا اینها دستکاری انسانها هستند که یا طبیعت؟!

بردنی همچنین تصاویری از دشت های فوق العاده منظم هلند نیز دارد که در کنار دیگر آثارش در گالری "گیلمن" به نمایش در آمده است.

باور کنید این عکس ها واقعی اند! باور کنید این عکس ها واقعی اند! باور کنید این عکس ها واقعی اند! باور کنید این عکس ها واقعی اند! باور کنید این عکس ها واقعی اند! باور کنید این عکس ها واقعی اند! باور کنید این عکس ها واقعی اند! باور کنید این عکس ها واقعی اند! باور کنید این عکس ها واقعی اند! باور کنید این عکس ها واقعی اند! باور کنید این عکس ها واقعی اند! باور کنید این عکس ها واقعی اند! باور کنید این عکس ها واقعی اند! باور کنید این عکس ها واقعی اند! باور کنید این عکس ها واقعی اند! باور کنید این عکس ها واقعی اند! باور کنید این عکس ها واقعی اند! 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار