تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

آموزش بافت مو مدل تیغ ماهی و گل بسیار زیبا

آموزش بافت مو مدل تیغ ماهی و گل بسیار زیبا

آموزش بافت مو مدل تیغ ماهی و گل بسیار زیبا 

برای شما آموزش یک مدل از بافت مو را داریم که بسیار شیک و برازنده می باشد. مدل تیغ ماهی و گل بسیار جذاب و دیدنی است. این مدل بافت زیبا و رمانتیک با یک لباس تابستانی بسیار زیباتر جلوه می دهد.شاید کمی تمرین بخواهد اما ارزش آن را دارد.

آموزش بافت مو مدل تیغ ماهی و گل بسیار زیبا

این بافت برای تمام جشن های تابستانی مناسب و زیباست. ترکیب بافت گل و بافت ماهی یک مدل موی پیچیده و ترکیبی مناسب برای موهای بلند است. اما اگر موهایتان کمی کوتاه است گل را بالاتر درست کنید و بافت تیغ ماهی را درست از پایین گل شروع کنید. فقط کافی است کمی صبور باشید تا بتوانید این مدل زیبا را روی موهایتان درست کنید.آموزش بافت مو مدل تیغ ماهی و گل بسیار زیبا

از هر طرف سر یک دسته مو جدا کنید و در پشت سر با کش مو آن ها را به هم وصل کنید.

دسته ای که با کش بسته اید را ساده ببافید و یک طرف آن را بکشید تا بافت ضخیم تر نشان داده شود.آموزش بافت مو مدل تیغ ماهی و گل بسیار زیبا

بافت را از انتها بپیچانید. قسمتی از بافت را که کشیده اید و حجیم تر نشان داده می شود باید در قسمت خارجی گل مشخص باشد.

جای گل را مشخص کرده و با یک گیره کوچک ثابت کنید.آموزش بافت مو مدل تیغ ماهی و گل بسیار زیبا

باقی موها را به دو دسته تقسیم کنید.

بافت تیغ ماهی بزنید به این صورت که از هر قسمت یک دسته باریک مو جدا کرده و به قسمت دیگر اضافه کنید.سعی کنید بافت شما خیلی باریک و سفت نشود. هر چه حجیم تر باشد زیباتر است. در انتها با کش آن را ببندید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار