تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

پسر 20 ساله از ترس ختنه پدرش را با چاقو زد +عکس

پسر 20 ساله از ترس ختنه پدرش را با چاقو زد +عکس

پدر خانواده که در خواب عمیق بود ناگهان از شدت درد و سوزش در گردنش از خواب پرید . او آنچه را که میدید باور نمیکرد . پسر 20 ساله اش با چاقو به او حمله کرده بود فقط به خاطر اینکه قرار بود پدرش او را برای ختنه کردن نزد دکتر ببرد! .به گزارش ایران ناز پسر 20 ساله وقتی فهمید قرار است پدرش او را به دکتر ببرد تا ختنه اش کنند با عصبانیت چاقویی را به گردن پدرش فرو کرد !

پسر 20 ساله از ترس ختنه پدرش را با چاقو زد +عکس

ماجرا ازین قرار بود که “الکس فولتز” هنگامی که متوجه شد والدین اش قصد دارند وی را برای انجام عمل ختنه نزد پزشک ببرند، با چاقو پدرش را مورد حمله قرار داد. قربانی هنگامی که در اتاق خواب در خواب عمیقی فرو رفته بود از ناحیه گردن مورد اصابت چاقو قرار گرفت.

متهم بعد از این اقدام هولناک از محل متواری شد اما خودش لحظاتی بعد با مراجعه به ایستگاه پلیس، به جرم اش اعتراف کرده است. بر اساس اظهارات پلیس فلوریدا، قربانی به بیمارستان انتقال داده شده و تحت درمان قرار دارد. طبق سوابق پزشکی متهم، وی به اسکیزوفرنی و اوتیسم مبتلاست

مطالب مرتبط:

علت ختنه کردن کودکان چیست؟

همه آنچه باید درباره ختنه کردن پسران بدانید

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار