تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

ترامپ و کلاه تازه‌اش!

خبرگزاری ایسنا: دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا به منظور به چالش کشیدن تلاش‌ها برای بازشماری آرای انتخابات ریاست جمهوری اقدام به پوشیدن کلاه بیس بالی با درج عدد ۴۵ و عبارت USA با اشاره به «چهل و پنجمین رئیس جمهور» آمریکا کرد.

روی لبه این کلاه بیس بال قرمز  عدد ۴۵ به نشانه اینکه ترامپ چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکاست ثبت شده است. همچنین این بار به جای نوشتن جمله “آمریکا را دوباره بزرگ کن” روی آن عبارت USA نوشته شده است. ترامپ در طول رقابت‌های ریاست‌جمهوری کلاه بیس بال قرمزی بر سر می‌گذاشت که عبارت آمریکا را بزرگ کن روی آن نوشته شده بود.

ترامپ و کلاه تازه‌اش!  

گزارش شده که درج عدد ۴۵ روی این کلاه شاید واکنشی به طرح جیل استاین، کاندیدای ریاست جمهوری حزب سبز برای بازشماری آرای انتخابات در سه ایالت باشد.

ترامپ در حالیکه تفرجگاه خود در ایالت فلوریدا را با حضور نیروهای امنیتی ترک می‌کرد این کلاه جدید را به سر داشت. البته این کلاه هنوز در فروشگاه‌ها به فروش نمی‌رسد اما وبسایت فروش کالای ترامپ یک کالای تزئینی کریسمس را به شکل یک کلاه بیس بال به فروش گذاشته است.

ترامپ تقریبا حدود یک ساعت بعد از آنکه یک سری توییت را درباره استاین و تقاضایش برای بازشماری آرا منتشر کرد در این کلاه جدید ظاهر شد.

.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار