تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

خرید کولرگازی ال جی ۶۰ هزار روتاری

خرید کولرگازی ال جی ۶۰ هزار روتاری

جهت خرید کولرگازی ال جی با ما همراه باشید…
انواع کولر گازی های بسیاری در بازار کنونی موجود است این دستگاه های کارآمد توانایی بالایی برای تولید باد سرد و سرما را نسبت به مدل های آبی دارند و میتوانند به خوبی به نیازهای هر شخص در هر جغرافیای خاصی توجه نموده و آن را رفع نمایند.
یکی از ویژگی هایی که میتوان به آن اشاره کرد میزن قدرت و مصرف کمتر این دستگاه ها نسبت به گذشته و دیگر دستگاه هایی میباشد که مورد استفاده قرار میگیرد.
برند های مختلف به همراه توانایی های مختلفی در سرتاسر جهان وجود دارد که میتوانند محصولات قدرتمندی را برای مردم سرتاسر دنیا فراهم اورد و افراد بسته به نیاز های خود میتوانند از کولرگازی های سامسونگ،کولر گازی ال جی و کولرگازی ….. استفاده کنند که هر کدام از ان ها میتواند نقاط قوت مخصوص به خود را داشته باید و انی نکته تنها به تمرکز تولید کننده برروی توانایی مخصوص خود میباشد.
قدرت کولر گازی
در سال های گذشته کولر های ابی به شدت به چشم میخوردند و میتوانستید ان ها را در هر شهر و مکانی مشاهده نمایید اما این دستگاه های نسبتا ارزان و کار امد مصرف انرژی و اب بسیار بالایی داشتند که با بوجود امدن بحران های ابی در کشور ما این مشکلات تشدید شد.صرفا کولر های ابی در فصل های گرم سال مورد سرویس قرار گرفته تا راه اندازی شود و تنها برای مدت زمان خاصی کاربرد داشتند.
با روی کار امدن دستاگه های جدید نظیر کولرهای گازی همانند کولر های ابی دارای توان های مختلفی برای محیط های کوچک و بزرگ بودند.کولر های گازی با توان بالاتر و مصرف کمتر خود توانستند به خوبی جایگزین مناسب کولر های ابی شوند.
انواع کولر گازی  همانند کولر گازی ۶۰ هزار و یا دور موتور های دیگر ارزش گذاری میشود و از طریق توان دور موتور و کمپرسور های ان ها تناسب بین اندازه و توان کولر باید دستگاه های مناسبی را پیدا کرد تا بتوانید بهترین بازدهی ممکن را از ان ها انتظار داشته باشید.
مصرف کم انرژی
یکی از ویژگی هایی که باعث شده انواع کولر گازی  به روی کار ایند این میباشد که این دستگاه ها با مصرف کمتر انرژی و تولید باد و سرمای بیشتر در کوتاه ترین زمان ممکن میتوانند به خوبی هزینه های جاری مارا کاهش دهند.سیستم اینورتر به کار رفته در این دستگا ه ها میتواند به خوبی باعث کاهش هزینه و بهبود کاررکد دستگاه شود.
سیستم اینورتر با قرار گرفتن در مسیر ورودی جریان برق توانسته است میزان نوسانات برقی را کنترل و در پی ان یک  برق متناوب را برای  دستگاه اماده نماید و دستگاه میتواند با این کار طوعمری بیشتری کند و میزان خرابی های خود وصدای تولید شده در زمان های کار کرد را تا میزان قابل توجهی کاهش دهد.
سرمایش کولر
در این فرایند، گاز ( خنک کننده ) که در کولر روتاری وجود دارد متراکم می شود و با فشار بالا به سمت کندانسور می رود و در آنجا با از دست دادن گرما تبدیل به مایع می شود. مایع از کندانسور خارج شده و از شیر انبساط عبور می کند و با افت فشار شدید تبدیل به حالت دو فازی ( مایع و گاز ) می شود و به سمت اواپراتور ( تبخیر کننده ) می رود. پس از ورود به اواپراتور با تاثیر از دمای محیط تبخیر و باز هم به گاز تبدیل می شود. طی این پروسه سرمای به وجود آمده را به لوله های اواپراتور و در نهایت محیط پس می دهد. هوای اتاق با مَکش فن ایندور از سمت یونیت داخلی وارد می شود و پس از عبور از لوله های اواپراتور سرد می شود و از سمت دیگر به داخل اتاق وارد می شود و این چرخش سرمایش ادامه می یابد.این سیستم با عایق بندی مناسب دستگاه  وعدم وجود درز در دستگاه میتواند به خروجی دستگاه به شدت کمک نماید.
کنترل راحت
پس از کسب اطمینان از سلامت کولر گازی و میزان گاز آن، می توانید با استفاده از ریموت کولر گازی، اقدام به راه اندازی سرمایش کولر گازی نمایید. در اینجا به معرفی حالت ( Mood ) های سرمایش کولر برای تشخیص بهتر برای انتخاب شما می پردازیم. ریموت انواع کولر گازی  کولر گازی سرد ( Cool ) : گزینه سرد ( Cool ) برای هوای گرم بوده و شکل آن نماد برف است، با فعال کردن این حالت می توانید از سرمایش و سیستم خنک کننده کولر خود استفاده نمایید. اتوماتیک ( Auto ) : گزینه اتوماتیک ( Auto ) دمای مورد نظر شما را دریافت می نماید و به صورت اتوماتیک سعی می کند تا دمای محیط را در آن درجه تعیینی شما، حفظ نماید. این گزینه بیشتر برای زمانی کاربرد دارد که شما مدتی طولانی در محل حضور ندارید. خشک ( Dry ) : گزینه خشک ( Dry ) باعث می شود تا کولر شما مقدار بیشتری از رطوبت هوا را دریافت نماید و محیطی با هوای خشک ایجاد نماید. این حالت بیشتر برای محیط های مرطوب و شرجی مناسب است.در کنار تمامی این موارد میتوانید با اتصال موبایل های هوشمند خود به این دستگاه ها از ان ها به خوبی استفاده نمایید.ارتباط موبایل های هوشمند شما با دستگاه میتواند تمامی تنظیمات ریموت را برای شما فراهم اورد و شما میتوانید وضعیت دمای محیط و دستگاه خود را نیز با این کار مشاهده نمایید واز ان لذت ببرید.
سیستم کمپرسور
در واقع قلب یک سیستم می باشد زیرا عمل آن مکش گاز از اواپراتور و رانش به طرف کندانسور می باشد. در یک سیستم تبرید تراکمی ، کمپرسور با ایجاد اختلاف فشار لازم جریان مبرد را از یک قسمت سیستم به قسمت دیگر برقرار می کند که این فشار در قسمت مکش ضعیف و در قسمت رانش قوی می باشد.کمپرسور های مورد استفاده در کولر های گازی معمولاًدر سه نوع پیستونی، روتاری و اسکرول تولید می شوند.کمپرسور های کولر هایی گازی به گونه ای عایق شده اند که مانع از درز هوا و گاز در ان ها شوند و بتوانند با قدرت بسیار بالاتری به کار کار کنند و کیفیت بیشتری را برای منزل فراهم اورند .سیستم های تصفیه هوای موجود در دستگاه های کولرگازی به کمک این کمپرسور ها میتوانند سریع تر وبا صرف انرژی کمتر در مدت زمان بسیار کوتاهی تمام محیط منزل شمارا تصفیه و تازه نمایند.
باید توجه داشته باشید در زمان انتخاب دستگاه مناسب برای منزل خود به نوع و اندازه و توان ان دقت نمایید و دستگاهی مناسب با اندازه محیط منزل خود تهیه نمایید .تناسب داشتن این دو میتواند در کارکرد دستگاه بهبود بسیار زیادی را ایجاد نماید و دستگاه دچار مشکلات داخلی و هزینه های تعمیراتی و سرویس نشود برای این کار نیز میتوانید از فروشندگان مخصوص به این کار استفاده نمایید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار