تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

آموزش ایروبیک بانوان با مربی بین‌المللی / درس ششم

آموزش ایروبیک بانوان برای کسانی که فرصت باشگاه رفتن ندارند یا ترجیح می‌دهند در خانه ورزش کنند.

مربی: مربی بین‌المللی، خانم فریبا بیاچه برنامه‌های آموزشی درس ششم: حرکات خوابیده و شکم حرکات کششی حرکات ترکیبی کیک بوکسینگ حرکات پا و پهلو حرکات دست و پهلو کار با وزنه ستِپ مدت زمان این برنامه آموزشی: ۲۵ دقیقه مزایای ورزش ایروبیک

از مزایای بیشمار تمرینات ایروبیک می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ایروبیک برای تمامی سنین مفید است، چرا که ایروبیک از تمرینات ملایم شروع می‌شود و به حالت شدیدتر میل می‌کند. تمرینات ایروبیک برای بهبود تناسب و اندازه دست‌ها، پاها و دیگر اعضای بدن مثل قفسه سینه و باسن طراحی شده است. حرفه‌ای‌هایی که قصد قوی کردن ماهیچه‌های دستگاه تنفسی خود را دارند، انواع تمرینات ایروبیک در سطوح مختلف را با هم دیگر ترکیب می‌کنند. این کار موجب سهولت ورود و خروج جریان هوا به ریه‌ها می‌شود. تمرینات ایروبیک به بزرگتر و قوی‌تر شدن ماهیچه‌های قلب کمک می‌کنند. این نتیجه افزایش پمپاژ خون است. این گونه تمرین موجب کاهش نرخ ضربان قلب در زمان استراحت می‌شود. این تمرینات به تحرک ماهیچه‌های فرد پرداخته و به ماهیچه‌سازی در سراسر بدن کمک می‌کند. افزایش گردش خون در حین انجام تمرین‌های ایروبیک به عادی‌سازی فشارخون کمک می‌کند. همچنین به افزایش تعداد گلبول‌های قرمز و انتقال اکسیژن به دست‌ها، پاها و دیگر اعضای بدن کمک می‌شود. تمرینات ایروبیک با افزایش اعتماد به نفس از طریق کاهش وزن مؤثر و به تحرک واداشتن بدن به سلامتی روحی کمک می‌کنند. این موجب کاهش افسردگی و اضطراب گشته و علاوه بر آن احساس شادکامی را افزایش می‌دهد. همچنین تمرینات ایروبیک موجب کاهش مشکلات قلبی و عروقی، افزایش رشد استخوان‌ها وکاهش پوکی استخوان چه در زن‌ها و چه در مردها می‌شود. حرکات ورزشی به افزایش ذخیره‌سازی انرژی و تسهیل پایداری بیشتر در حین انجام فعالیت‌های مختلف کمک می‌کند. تمرینات ایروبیک برای برآوردن نیازهای سیستم قلبی و تنفسی، قدرت ماهیچه‌ها، سوخت‌و‌ساز غیر ایروبیک(بی‌هوازی)، سوخت‌وساز اساسی و سوخت‌وساز زمان استراحت طراحی شده‌اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار