تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

کمیک‌های جالب از تفاوت‌های دهه ۲۰ و ۳۰ زندگی

برترین‌ها: دهه ۲۰ زندگی دوران بیخیالی است که راحت زندگی می‌کنید. تا ساعت ۴ صبح بیدار می‌مانید. چند ساعت بعد کاملا سرحال می‌شوید و به کافه می‌روید. هزار تا دوست دارید و می‌توانید بدون هیچ نگرانی یک پیتزای کامل بخورید. ناگهان وارد دهه ۳۰ زندگی می‌شوید. حالا تنها مهمانی‌هایی که دارید، تولد فرزندتان است. نیم ساعت خواب کمتر کلافه تان می‌کند. بهترین هدیه برایتان یک ماهیتابه می‌شود و جوک‌های بابا‌ها برایتان خنده دارین جوک‌های دنیا می‌شوند. این تغییرات برایتان آشنا نیستند؟


در این مطلب کمیک‌های بامزه‌ای را می‌بینید که تفاوت دهه‌های ۲۰ و ۳۰ زندگی را به تصویر می‌کشند. این کمیک‌ها هم شما را برای سال‌های آینده آماده می‌کنند و هم کمک به تجدید خاطره روز‌های گذشته می‌کنند.

کمیک های جالب از تفاوت های دهه 20 و 30 زندگی کمیک های جالب از تفاوت های دهه 20 و 30 زندگی کمیک های جالب از تفاوت های دهه 20 و 30 زندگی کمیک های جالب از تفاوت های دهه 20 و 30 زندگی کمیک های جالب از تفاوت های دهه 20 و 30 زندگی کمیک های جالب از تفاوت های دهه 20 و 30 زندگی کمیک های جالب از تفاوت های دهه 20 و 30 زندگی کمیک های جالب از تفاوت های دهه 20 و 30 زندگی کمیک های جالب از تفاوت های دهه 20 و 30 زندگی کمیک های جالب از تفاوت های دهه 20 و 30 زندگی کمیک های جالب از تفاوت های دهه 20 و 30 زندگی کمیک های جالب از تفاوت های دهه 20 و 30 زندگی کمیک های جالب از تفاوت های دهه 20 و 30 زندگی

منبع: boredpanda

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار