تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

درباره «رامی ملک» و «لوسی بوینتون»؛ واقعا عاشق هم‌اند!

برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: رامی ملک چندین سالی است که در سینما و تلویزیون حضور دارد، اما این بازیگر را بیشتر با سریال آقای ربات شناختیم، مدتی بعد هم به وی پیشنهاد بازی در نقش فردی مرکوری در فیلم حماسه کولی داده شد و رامی ملک به اندازه‌ای در این فیلم خوش درخشید که توانست جایزه اسکار را از آن خودش کند.

به این ترتیب اگر بگوییم سال ۲۰۱۹ سال رامی ملک است بیراه نگفته‌ایم. به همین منظور به هر انجمن هنری که سر بزنید نامی از رامی ملک و جایزه اسکار او خواهید شنید. اما فیلم حماسه کولی، اتفاق فرخنده دیگری را نیز برای رامی ملک رقم زد و این اتفاق چیزی نبود به غیر از آشنایی با لوسی بوینتون.

اگر فیلم حماسه کولی را دیده باشید به احتمال زیاد لوسی بوینتون را می‌شناسید، و بازی او در نقش ماری آستین، معشوقه و دوست فردی مرکوری را دیده‌اید و شما هم با ما هم عقیده‌اید که لوسی از زیبایی و هنر بازیگری چیزی کم ندارد.

لوسی بینتون بازیگر انگلیسی آمریکایی است که از سن ۱۲ سالگی راه خودش را به پرده نقره‌ای باز کرد و اولین بار درخشش او را در فیلم خانم پاتر، محصول سال ۲۰۰۶ شاهد بودیم. قتل در قطار سریع‌السیر، محصول ۲۰۱۷ و فیلم فرستاده، محصول ۲۰۱۸ نیز از دیگر آثاری بودند که تاکنون از لوسی بوینتون دیده‌ایم.

حضور درخشان او در این فیلم‌ها پای لوسی را به فیلم حماسه کولی باز کرد و قرار گرفتن رامی ملک در فیلم حماسه کولی در کنار لوسی بوینتون باعث شد تا شکوفه عشق میان این دو هنرپیشه شکوفا شود و این روز‌ها شاهد عشق سوزان این دو چهره سرشناس هستیم.

به همین منظور در ادامه قصد داریم با هم ببینیم رامی ملک و لوسی بوینتون چه سر و سری با هم دارند و از ماجرای عاشقی این هنرپیشه‌ها سر در بیاوریم.

رامی و لوسی تاجایی که می‌توانند خودشان را از دید رسانه‌ها مخفی می‌کنند

رامی ملک هنرپیشه شناخته شده‌ای بود، اما دریافت جایزه اسکار برای این بازیگر جوان باعث شد تا دنیا او را بشناسد و شهرت او چندین و چند برابر شده است. از طرف دیگر رامی ملک از آن دسته سلبریتی‌هایی نیست که گاه و بیگاه در شبکه‌های اجتماعی حضور داشته باشد و ترجیح می‌دهد سرش به کار خودش باشد.

در همین راستا رامی ملک در مصاحبه‌ای با نیویورک تایمز گفت: علاقه زیادی دارد تا خلوت و حریم شخصی خودش را حفظ کند و به همین دلیل هم هست که رامی و لوسی تاجایی که می‌توانند خودشان را از دید رسانه‌ها مخفی می‌کنند.

رامی ملک و لوسی بوینتون چه سر و سری با هم دارند

رابطه رامی ملک و لوسی بینتون در حین فیلمبرداری حماسه کولی شروع شد، اما این دو بازیگر در همان زمان نیز توانستند مدت‌ها این رابطه را مخفی نگه‌دارند تا اینکه دست‌آخر شایعه‌های رابطه رامی و لوسی در رسانه‌ها دست به دست شد. در همین زمینه فردی که از این رابطه باخبر بود به یو. اس ویکلی گفت: رامی و لوسی در لندن و حین فیلمبرداری حماسه کولی در آوریل سال ۲۰۱۸ با هم آشنا شدند.

از قرار معلوم رامی ملک از همان روز‌های اول دلش را به لوسی بوینتون باخت و از هر فرصتی استفاده می‌کرد تا در کنار لوسی باشد. در همان زمان بود که لوسی بینتون نیز تصویری از هدیه تولدی را در اینستاگرام منتشر کرد و مدعی شد این هدیه را برای دوست‌پسر ناشناس خود گرفته است. جالب اینجاست که مدتی بعد تولد ۳۷ سالگی رامی ملک بود و همین قضیه باعث شد تا شایعه‌هایی در خصوص عشق و دلدادگی این دو بازیگر در رسانه‌های سینمایی دست به دست شود.

عشق رامی و لوسی در نهایت برملا شد

رامی ملک و لوسی بوینتون سخت درگیر ساخت فیلم حماسه کولی بودند و نمی‌خواستند حاشیه‌های خبر عشق و عاشقی آن‌ها مزاحمتی برایشان ایجاد کند. به همین دلیل تا جایی که توانستند رازداری کردند تا کسی از سر نهان این دو باخبر نشود، اما در نهایت پرده برافتاد و رامی ملک لوسی برای شرکت در کنفرانس‌های خبری فیلم حماسه کولی، دست در دست یکدیگر پیش روی خبرنگاران حاضر شدند.

لامی و لوسی به‌رغم اینکه می‌دانستند هوادارانشان بو برده‌اند که این دو با هم سر و سری دارند، باز هم رازنگه‌داری کردند تا اینکه درنهایت در ژانویه ۲۰۱۹ رامی ملک رسما از رابطه خود با لوسی بوینتون خبر داد. مدتی بعد نیز رامی ملک پشت تربیون از لوسی تشکر کرد و گفت: او نه‌تن‌ها همکار و پشتیبان رامی ملک است بلکه، سنگ‌صبور او نیز هست و عشق بی‌پایان خود را نثار لوسی بوینتون زیبارو کرد.

رامی ملک و لوسی بوینتون چه سر و سری با هم دارند

از آن زمان به بعد در کنفرانس‌های خبری رامی و لوسی بدون پنهان‌کاری در پیش‌روی خبرنگاران و هواداران حاضر می‌شوند و بدون شک در آینده نیز خبر‌های خوشی از عشق و چه‌بسا ازدواج این دو سلبریتی خواهیم شنید.

سن و سال عدد و رقمی بیش نیست

رامی ملک چهره‌ای جذاب و جوان دارد، اما جالب است بدانید چیزی حدود ۳۷ سال از خدا عمر گرفته و آنقدر‌ها هم که فکرش را می‌کردیم جوان نیست. از طرف دیگر لوسی لوسی بوینتون ۲۵ سال بیشتر ندارد و با یک حساب سرانگشتی می‌توان گفت: این دو هنرپیشه حدود ۱۳ سال با هم اختلاف سن دارند.

رامی ملک و لوسی بوینتون چه سر و سری با هم دارند

البته انصافاً باید اعتراف کرد چهره رامی ملک به اندازه‌ای جوان نشان می‌دهد که هیچ‌کدام از هواداران باورشان نمی‌شود او در آستانه ۴۰ سالگی باشد و بیشتر طرفداران بر این باور هستند که رامی ملک و لوسی بوینتون هم سن و سال هم هستند. به این نکته نیز باید اشاره کنیم که سن و سال به هیچ‌وجه آتش عشق و محبت را خاموش نمی‌کند و در میان سلبریتی‌های هالیوودی چهره‌های سرشناس زیادی را می‌شناسیم که به‌رغم اختلاف سن، زندگی خوبی را در کنار هم سپری می‌کنند.

رامی و لوسی سلیقه خوبی در انتخاب لباس دارند

پس از اینکه عشق نهان رامی و لوسی برملا شد، این دو سلبریتی دست در دست هم در مراسم مختلف ظاهر شدند، جالب اینجاست که رامی و لوسی از آن دسته هنرپیشه‌های خوش سلیقه‌ای هستند که لباس‌های یکرنگ سفارش می‌دهند و به قول معروف لباس‌شان همیشه با هم سِت است.

در این زمینه می‌توان به لباسی که رامی و لوسی در مراسم جوایز منتقدان سینمایی (Critics' Choice Awards سال ۲۰۱۹ بر تن کرده بودند اشاره کنیم. این دو پرنده عاشق در مراسم بافتا سال ۲۰۱۹ نیز لباس یک شکل و همرنگی را بر تن داشتند و در سایر مراسم نیز به لحاظ پوشاک، لباس‌های آن‌ها یک شکل و ست است.

رامی ملک و لوسی بوینتون چه سر و سری با هم دارند

لوسی بوینتون در مصاحبه‌ای با یو. اس ویکلی استالیش مدعی شد او و رامی سلیقه مشترکی در انتخاب لباس دارند و به همین دلیل هم هست که این دو هنرپیشه جوان و خوش‌آتیه بیشتر لباس‌هایی که می‌پوشند شبیه به هم است.

رامی ملک قبل از لوسی نیز طعم عشق را چشیده بود

تجربه نشان داده است سلبریتی‌های زیادی در حین فیلمبرداری یک فیلم دلباخته هم شده‌اند و پس از پایان فیلم نیز رابطه خوبی را در پیش گرفتند. از قرار معلوم رامی ملک نیز قبل از لوسی بوینتون با آنجلا سارافیان هنرپیشه ارمنیایی سریال وست‌ورد رابطه داشته بود.

بر اساس گزارشی که پایگاه خبری والچر (Vulture)، منتشر کرده است این دو هنرپیشه چندین سال قبل در قسمت دوم فیلم گرگ و میش: سپیده‌دم، حضور داشتند و گفته می‌شود که بازی این دو در این فیلم به عشق و عاشقی آن‌ها ختم شد. البته از آنجایی که رامی ملک را می‌شناسیم، این هنرپیشه در برملا کردن عشق و عاشقی‌هایش بسیار رازنگه‌دار است و هرگز رامی ملک و آنجلا سارافیان در کنار هم به‌غیر از صحنه فیلمبرداری دیده نشدند تا تئوری عشق رامی و آنجلا ثابت شود.

رامی ملک و لوسی بوینتون چه سر و سری با هم دارند

اگر آثار رامی ملک را دنبال کرده باشید حتماً سریال آقای ربات را دیده‌اید و می‌دانید که رامی ملک در این سریال با پورتیا دوبلدی همبازی بود و حتی شایع شده بود که رامی و پورتیا چندین سالی است که با هم رابطه دارند.

یو. اس ویکلی نیز به این رابطه اشاره کرده و مدعی شده است رامی ملک و پورتیا دوبلدی در سال ۲۰۱۷ به همان‌صورت که دور از چشم رسانه‌ها وارد رابطه شدند، پنهان از چشم رسانه‌ها نیز به رابطه‌شان خاتمه دادند. اگر این شایعه‌ها صحت داشته باشد می‌توان گفت: رامی ملک ممکن است چهره‌ای معصوم و بی روح داشته باشد، اما از قرار معلوم قلب پر از عشقی دارد و تاکنون شیطنت‌های زیادی انجام داده است.

سرانجام عشق رامی و لوسی

در حال حاضر چیز زیادی از برنامه‌های رامی ملک و لوسی بوینتون نمی‌دانیم و راز رابطه این دو هنرپیشه جوان به تازگی برملا شده است. جالب اینجاست که مجله پیپل نیز رامی و لوسی را دلفریب‌ترین زوج مراسم اسکار ۲۰۱۹ نامگذاری کرده و با توجه به تب و تابی که این دو در آن به سر میبرند بعید می‌دانیم عشق آن‌ها عاقبت ناخوشایندی داشته باشد.

در این بین رامی ملک از هر فرصتی برای تعریف و تمجید از لوسی بوینتون استفاده کرده است ور مدتی پیش به یو. اس ویکلی گفت: لوسی استعداد سرشاری در بازیگری دارد و در مصاحبه‌ای با اینترتینمنت تونایت نیز مدعی شد که برای بازی در فیلم حماسه کولی، پیش‌روی هنرمند‌ترین هنرپیشه‌ای که تاکنون می‌شناخته قرار گرفته است و به همبازی بودن با لوسی افتخار می‌کند.

رامی ملک و لوسی بوینتون چه سر و سری با هم دارند

لوسی نیز تعریف و تمجید‌های رامی ملک را بی‌پاسخ نگذاشته است و در صفحه اینستاگرام خود از هرفرصتی برای تعریف از رامی استفاده می‌کند و در جایی نوشت به عشقی که به رامی ملک دارد افتخار می‌کند. با این حساب در حال حاضر بین رامی و لوسی همه‌چیز به‌خوبی پیش می‌رود و اگر در بر روی همین پاشنه بچرخد چه بسا که خبر‌های بهتری نیز در آینده از این زوج عاشق‌پیشه شاهد باشیم.

در پایان پیشنهاد می‌کنیم اگر شما هم از طرفداران رامی ملک هستید و اطلاعات جالبی از این هنرپیشه جوان و بااستعداد دارید، در قسمت نظرات، این اطلاعات را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: nickiswift

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

 • تمرین های فرم دهی ایده‌آل در بازوها

  با ما همراه باشید تا برنامهٔ ورزشی مناسبی برای فرم دهی بازوها در یک برنامه سه ماهه در اختیارتان قرار بدهیم. با اضافه کردن این برنامه‌ها به...

 • ضربان قلب نرمال چیست؟

  ضربان قلب به تعداد تپش‌های قلب در بازه زمانیِ یک دقیقه گفته می‌شود. قلب یک عضو ماهیچه‌ای در مرکز سینه است. زمانی که قلب می‌تپد، خونی حاوی اکسیژن و...

 • فواید آب گوجه فرنگی چیست؟

  بیشتر مردم برای پیشگیری از بیماری‌های قلبی-عروقی اقداماتی مانند ترک سیگارانجام می‌دهند. اما برخی از عوامل مانند بالا رفتن سن، خارج از کنترل است و...

 • آشنایی با روانشناسی رفتاری

  رفتارگرایی که با نام روانشناسی رفتاری نیز شناخته می‌شود، یک نظریه‌ی آموزشی بر پایه‌ی این ایده است که همه‌ی رفتارها از طریق شرطی شدن حاصل می‌شوند....

 • معرفی رفتار درمانی شناختی

  درمان شناختی رفتاری یا به اختصار سی.بی.تی (CBT)، یک روش روان‌درمانی کوتاه‌مدت است که روان‌درمانگران از آن برای آموزش افراد استفاده می‌کنند و...

 • آشنایی با هنردرمانی

  هنردرمانی در بهبودی و درمان مشکلات مختلفی نقش دارد. به کمک آن می‌توان از ابعاد مختلف به درمان مشکلات فردی پرداخت. زیرا طی آن افراد خود را بروز...

 • چه مدت‌زمانی طبیعت‌گردی کنیم تا سالم بمانیم؟

  محققان این دانشگاه گروهی ۲۰هزارنفره از مردم انگلیس را برای تحقیقات‌شان انتخاب کردند. آنها تأثیر مدت‌زمان طبیعت‌گردی مردم بر سلامت جسمی و...

 • ورزش بادی اتک چیست؟

  بادی اتک گروهی از برنامه‌های تناسب اندام است که شرکتی در نیوزیلند به‌نام لس میلز (Les Mills) آن را طراحی کرده است. بادی اتک یک ورزش هوازی است که...

 • روش های رسیدن به اندام دلخواه بعد از سزارین

  همواره قبل از شروع رژیم و حرکات ورزشی با پزشک خود مشورت کنید. با توجه به اینکه بعد از سزارین رژیم و ورزش ممکن است مشکلاتی را به‌همراه داشته باشد،...

 • مزایای ورزش بدمینتون

  بدمینتون یک بازی ساده است که همه‌ی افراد در هر رده‌ی سنی می‌توانند از انجام آن لذت ببرند. برای انجام بدمینتون فقط کافی است دو راکت، یک یار، یک...

 • پاوربانک شیائومی ۱۰۰۰۰ بهترین قیمت فروشگاه لردیا

  خرید بهترین پاوربانک شیائومی با توان ۱۰۰۰۰ میلی آمپر قطعا برای شما هم پیش آمده که با پیام low battery موبایل ، تبلت و یا اسمارت فون خود مواجه...

 • خطرات استفاده از ضدآفتاب‌های خانگی

  یک مطالعهٔ جدید نشان می‌دهد محصولات ضدآفتاب طبیعی ممکن است حتی زندگی ما را در معرض خطر قرار دهند. دکتر لارا مک کینزی (Lara McKenzie) یکی از...

 • بهترین ورزش برای مغز

  با توجه به مطالعه‌ای جدید بر روی موش‌ها، به نظر می‌رسد بعضی از ورزش‌ها نسبت به بقیه برای تقویت مغز مفیدتر باشند. برای اولین بار، دانشمندان تأثیرات...

 • علت سکته قلبی در جوانان

  با نگاه کردن به آمار، منطقی است که تصور کنید خطر ابتلا به حمله‌ی قلبی در افراد جوان نسبتا پایین است. درواقع از ۷۳۵ هزار مورد حمله‌ی قلبی که هر سال...

 • راه های درمان افتادگی دریچه میترال قلب

  افتادگی دریچه میترال معمولا در تمام عمر، فرد را همراهی می‌کند، اما گاهی‌اوقات فردی که به آن دچار است حتی متوجه وجود این نارسایی هم نمی‌شود و از...

 • آشنایی با آنژیوگرافی قلب

  در طول آنژیوگرافی قلب از یک ماده‌ی حاجب پرتونگاری استفاده می‌شود. این ماده چیزی شبیه به رنگ است که با پرتو ایکس آشکار می‌شود. ماده‌ی حاجب به...

 • ویتامین‌ های مورد نیاز بدن خود را از روش‌های طبیعی دریافت کنید

  بسیاری از انواع ویتامین‌ ها معمولا در رژیم غذایی روزانه‌ی شما وجود دارد و یا می‌توانید با برنامه‌ریزی اصولی آن را در برنامه‌ی غذایی خود بگنجانید....

 • تنگ گنجه‌ای، چشم انداز بینظیری از شاهکار طبیعت

  تنگه گنجه ای یاسوج تنگ گنجه‌ای در دره‌ای زیبا و سرسبز نقاشی بینظیری از شاهکار طبیعت و آواز پرندگان و صدای باد و شرشر صدای رودخانه و هوای...

 • دانلود مقاله، تحقیق، گزارش کارآموزی و پروژه دانشجویی

    سیستم همکاری در فروش داتیس فایل به شما این امکان را می دهد تا فایل های مجاز خود که همان محصولات دیجیتالی شما هستند را به آسان ترین روش ممکن...

 • بادمجان چه فوایدی دارد؟

  بادمجان در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلفی وجود دارد. رنگ بادمجان اغلب بنفش است اما می‌تواند قرمز، سبز و حتی سیاه باشد. علاوه بر بافت منحصربه‌فرد و...

 • ماهی چه فوایدی برای سلامتی دارد؟

  ماهی دارای ارزش تغذیه ای بسیار بالایی است و اکثر مواد مغذی مفید و ضروری برای انسان را به تنهایی داراست. ولی ویژگی مخصوص ماهی که آن را بین سایر...

 • آشنایی با خواص سنبل الطیب برای سلامتی

  سنبل الطیب در بسیاری از چای‌های مخلوط خواب‌آور وجود دارد. کمک به داشتن خواب آرام، تنها یکی از خواص سنبل الطیب است. زیرا این گیاه علاوه‌براین،...

 • خدمات سئو چیست ؟

  اجرای قوانین و دستورالعملهایی که برای بهینه سازی و ارتقاء جایگاه سایت در موتورهای جستجوگر انجام می شود را خدمات سئو می توان نامید . در واقع خدمات...

داغ ترین اخبار

 • پاوربانک شیائومی ۱۰۰۰۰ بهترین قیمت فروشگاه لردیا

  خرید بهترین پاوربانک شیائومی با توان ۱۰۰۰۰ میلی آمپر قطعا برای شما هم پیش آمده که با پیام low battery موبایل ، تبلت و یا اسمارت فون خود مواجه...

 • تمرین های فرم دهی ایده‌آل در بازوها

  با ما همراه باشید تا برنامهٔ ورزشی مناسبی برای فرم دهی بازوها در یک برنامه سه ماهه در اختیارتان قرار بدهیم. با اضافه کردن این برنامه‌ها به...

 • مزایای ورزش بدمینتون

  بدمینتون یک بازی ساده است که همه‌ی افراد در هر رده‌ی سنی می‌توانند از انجام آن لذت ببرند. برای انجام بدمینتون فقط کافی است دو راکت، یک یار، یک...

 • روش های رسیدن به اندام دلخواه بعد از سزارین

  همواره قبل از شروع رژیم و حرکات ورزشی با پزشک خود مشورت کنید. با توجه به اینکه بعد از سزارین رژیم و ورزش ممکن است مشکلاتی را به‌همراه داشته باشد،...

 • ورزش بادی اتک چیست؟

  بادی اتک گروهی از برنامه‌های تناسب اندام است که شرکتی در نیوزیلند به‌نام لس میلز (Les Mills) آن را طراحی کرده است. بادی اتک یک ورزش هوازی است که...

 • چه مدت‌زمانی طبیعت‌گردی کنیم تا سالم بمانیم؟

  محققان این دانشگاه گروهی ۲۰هزارنفره از مردم انگلیس را برای تحقیقات‌شان انتخاب کردند. آنها تأثیر مدت‌زمان طبیعت‌گردی مردم بر سلامت جسمی و...

 • آشنایی با هنردرمانی

  هنردرمانی در بهبودی و درمان مشکلات مختلفی نقش دارد. به کمک آن می‌توان از ابعاد مختلف به درمان مشکلات فردی پرداخت. زیرا طی آن افراد خود را بروز...

 • معرفی رفتار درمانی شناختی

  درمان شناختی رفتاری یا به اختصار سی.بی.تی (CBT)، یک روش روان‌درمانی کوتاه‌مدت است که روان‌درمانگران از آن برای آموزش افراد استفاده می‌کنند و...

 • آشنایی با روانشناسی رفتاری

  رفتارگرایی که با نام روانشناسی رفتاری نیز شناخته می‌شود، یک نظریه‌ی آموزشی بر پایه‌ی این ایده است که همه‌ی رفتارها از طریق شرطی شدن حاصل می‌شوند....

 • فواید آب گوجه فرنگی چیست؟

  بیشتر مردم برای پیشگیری از بیماری‌های قلبی-عروقی اقداماتی مانند ترک سیگارانجام می‌دهند. اما برخی از عوامل مانند بالا رفتن سن، خارج از کنترل است و...