تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است«تابناک باتو» ـ  دوست عزیزی که ۲۴ اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی باهوش، سیاستمدار، واقع بین، مثبت اندیش، اجتماعی و صمیمی، با اراده و مصمم هستید. شما همیشه ظاهری آراسته دارید و این عادت شما باعث می‌شود که خیلی‌ها را به خودتان جذب کنید. شما باید سعی کنید به دمدمی مزاجی خود غلبه کنید تا شخصیت قویتری داشته باشید. امسال از لحاظ سلامتی در تمام طول سال با هیچ مشکلی مواجه نخواهید بود و انرژی و قدرت زیادی را در وجود خود احساس خواهید کرد. با این حال گاهی سرماخوردگی های جزئی و سردرد و بدن درد به سراغتان خواهند آمد و باید برای درمان آنها به خوبی به خودتان برسید. از لحاظ مالی شما در آن دسته ای قرار خواهید گرفت که امسال برایشان سال بسیار خوبی خواهد بود. در نیمه های امسال شما معاملاتی در زمینه ی املاک و مستغلات انجام خواهید داد که پول زیادی را روانه ی حساب بانکیتان خواهند کرد. اگر قصد شروع کسب و کار جدیدی را داشته باشید بخت با شما یار خواهد بود و موفق خواهید شد. اگر هم قبلا وارد دنیای کسب و کار شده اید می توانید از امسال به عنوان فرصتی فوق العاده برای گسترش تجارت خود استفاده کنید. در زمینه ی حرفه ای نیز امکان رسیدن به اهدافتان برایتان فراهم خواهد بود، اما این کار به سادگی میسر نخواهد شد و باید تمام توان خود را به کار بگیرید. خودتان را برای مسئولیت های جدیدی که به عهده تان گذاشته خواهند شد آماده کنید. از لحاظ عاطفی، به شرط آنکه برای عشقتان به اندازه کافی وقت صرف کنید، امسال برای شما سال خوبی خواهد بود. خرداد، تیر و مهر بهترین ماه های سال هستند.

فروردین


پروژه ای که برای مدتی طولانی درگیر آن بوده اید در این واپسین روزهای سال به ثمر خواهد نشست و مبلغی هرچند کمتر از انتظارتان را برای شما به همراه خواهد داشت. اگر همین امروز نتوانستید این پول را بگیرید زیاد خودتان را ناراحت نکنید. شاید تأخیری کوتاه در گرفتن این پول پیش بیاید، اما در نهایت قطعا آن را به دست خواهید آورد، بهر حال در روزهای پایانی سال از این قبیل مشکل ها برای همه پیش می آیند. شاید حالا وقت آن رسیده باشد که به فکر آغاز پروژه های جدید و البته بزرگتری باشید که منافع مالی بیشتری را برای شما به همراه خواهند داشت. تمام تعطیلات را برای برنامه ریزی در این مورد وقت خواهید داشت.

اردیبهشت


روابطی که با دیگران دارید برای شما از اهمیت فوق العاده ای برخوردار هستند و به همین دلیل هم همیشه سعی دارید مؤدب باشید و خودتان را با سلیقه ی جمع هماهنگ کنید. این مهارت هایی که در ارتباط برقرار کردن با دیگران دارید امروز در فعالیت های اجتماعی که دارید حسابی به کارتان خواهند آمد و دوستی های جدیدی را آغاز خواهید کرد که در میان آنها افراد بسیار مفید و ارزشمندی قرار دارند. این فعالیت های اجتماعی ممکن است شما را از خانه و خانواده تان دور نگه دارند و به شما اجازه ندهند آن طوری که دلتان می خواهد در کنار عزیزانتان باشید، اما در پایان روز احساس خوشایندی که خواهید داشت به شما اجازه نخواهد داد زیاد ذهنتان را درگیر این موضوع کنید.

خرداد


امروز خلاقیت شما بسیار زیاد شده است و نیرویی جادویی ازدرونتان الهام بخش شما شده و میل زیادی به نوشتن، نقاشی و انواع کارهای مختلف هنری احساس می کنید. با این حال مسئولیت هایی که به عهده دارید یا مهمانی هایی که باید بروید و مهمان هایی که به خانه تان می آیند، به احتمال زیاد فرصت چندانی برای شما باقی نخواهند گذاشت که افکارتان را عملی کرده و به این میل درونی خود توجه کنید. خوب، در چنین شرایطی تنها کاری که از دستتان برمی آید این است که ایده هایتان را خیلی سریع یک گوشه یادداشت کنید تا بعدا سر فرصت به آنها بپردازید. امروز شما خیلی خوب می توانید فکر و احساس دیگران را درک کنید، از این فرصت بهره ببرید!

تیر


بر خلاف آنچه انتظار می رفت شما دارید خیلی خوب به شرایطی که کنترل آنها از دست شما خارج است عادت می کنید. شاید زیاد از اینکه در این شرایط قرار گرفته اید خوشحال و راضی نباشید، اما مصمم هستید تا زمانی که از این دردسر نجات پیدا نکرده اید دست از تلاش برندارید. سعی کنید خودتان را برای تلاش موفقیت آمیزی که تا به اینجای کار داشته اید مورد تشویق قرار دهید. شاید بتوانید با خریدن چیزی که ممکن است چندان ضروری هم نباشد، یا وقت گذراندن در کنار فرزندانتان حال دلتان را خوب کنید و از حس خستگی رها شوید. اگر کمی خودتان را تحویل بگیرید قدرتی دو برابر پیدا خواهید کرد و با سرعتی بیش از قبل به سمت هدفتان پیش خواهید رفت.

مرداد


همکاران شما و مقامات مافوقتان تحت تأثیر توانایی فوق العاده ی شما در حفظ انرژی و انگیزه تان و خستگی ناپذیری بی نظیرتان قرار گرفته اند. آنها این را نمی دانند که شما مدت ها پیش یاد گرفته اید که جنبه ی مثبت هرچیزی که زندگی سر راهتان قرار می دهد را ببینید. سلاح اسرار آمیز شما در چنین شرایطی این است که وقتی تصمیم می گیرید که چیزی را می خواهید دیگر دست از تلاش برای رسیدن به هدف خود برنخواهید داشت و تا زمانی که به آن دست پیدا نکرده اید آرام نخواهید نشست. به همین دلیل هم هست که مرداد ماهی های معروف و موفق اینقدر زیاد هستند. شما شیرها هرگز تسلیم نمی شوید!

شهریور
شما امروز با هیجان زیادی قصد دارید چیزهای جدید در مورد سرگرمی مورد علاقه تان یاد بگیرید و مهارت های خود را در انجام آن افزایش دهید. شاید در این چند وقت اخیر فرصت این را نداشته بوده اید که به اندازه ی دلخواهتان برای این کار وقت صرف کنید، اما خوشبختانه در حال حاضر شرایط برای شما فراهم شده است تا برای مدت کوتاهی هم که شده است سرگرمی مورد علاقه تان را با فراغ بال دنبال کنید. شاید بخواهید امروز باقی مانده ی کارهایی که قصد داشته اید پیش از فرا رسیدن سال نو انجام دهید را به پایان برسانید، اما شدیدا به شما توصیه می کنیم که کمی به خودتان استراحت بدهید. خیالتان راحت باشد، به اندازه ی کافی برای انجام این کارها وقت خواهید داشت.

مهر


شما برای مدتی نسبتا طولانی در خانه و خانواده تان با یک مشکل آزار دهنده دست و پنجه نرم کرده اید. واقعیت این است که پشت سر گذاشتن این مشکل برایتان اصلا مشکل نبوده است و حتی گاهی با خودتان فکر کرده اید که هرگز از پس آن برنخواهید آمد و این مشکل هیچ وقت حل نخواهد شد، اما خوشبختانه امروز دارید بالاخره نشانه هایی هر چند کوچک از غلبه به این مشکل بزرگ را به طور قابل لمسی مشاهده می کنید. شما رسیدن به این مرحله را مدیون کار گروهی و ادامه ی تلاش هایتان هستید. یک نفس عمیق بکشید و از آرامشی ک ه به دست آورده اید لذت ببرید. شما مرحله ی سخت کار را پشت سر گذاشته اید و مسیرتان از این بعد سر پایینی خواهد بود.

آبان


امروز خودتان هم از اینکه راه حلی منطقی و عملگرایانه برای یک سوء تفاهم آزاردهنده پیدا کرده اید غافلگیر شده اید و به شدت احساس خوشحالی می کنید. خوشبختانه شرایط کیهانی در حال حاضر به گونه ای است که همه را به داشتن مکالمه های منطقی و بدون داد و فریاد یا مورد سرزنش قرار دادن و متهم کردن یکدیگر تشویق می کند. از این فرصت استفاده کنید و اگر موضوعی را باید با کسی در میان بگذارید اما از صحبت کردن در مورد آن فراری بوده اید همین امروز با این ترس درونی روبرو شوید. سعی کنید این مکالمه را به طور حضوری، در جایی خلوت و نه در حضور دیگران انجام دهید و تا جای ممکن به اعصاب خودتان مسلط باشید. یادتان نرود نفس عمیق بکشید!

آذر


امروز صبح که از خواب بیدار می شوید احساس می کنید انگیزه ی لازم برای انجام کارهایی که برای امروزتان در نظر گرفته بودید را ندارید، اما خوشبختانه همین که از جایتان بلند شوید و کمی حرکت کنید انرژی و نگاه مثبتتان سر جایش باز خواهد گشت و به دنبال آن حال و حوصله تان نیز برمی گردد. شما به این اخلاق خود آگاهی پیدا کرده اید که اگر کاری را انجام ندهید و یا آن را ناتمام رها کنید احساس گناه و عذاب وجدان دست از سرتان برنخواهد داشت. از آنجایی که این وضعیت باعث می شود نتوانید از هیچ کاری لذت ببرید به شما توصیه می شود اولویت اصلیتان را انجام کارهای نیمه تمامتان قرار دهید تا در ادامه ی روز بتوانید خوش بگذرانید.

دی


نقشه ای که داشته اید دارد خیلی خوب پیش می رود و اگر بخواهید صادق باشید باید اعتراف کنید که در حال حاضر خیلی به خودتان افتخار می کنید. با این حال، نباید فراموش کنید که در این راه شما کمک هایی هرچند اندک از اطرافیانتان دریافت کرده اید و مدیون آنهایی که شما را مورد تشویق و حمایت خود قرار داده اند نیز هستید. حالا که به موفقیت رسیده اید وقت آن فرا رسیده است که از آنها تشکر کنید و قدر وفاداریشان را بدانید. شاید بتوانید به طور رسمی از این همراهان خود تشکر کرده و به طور مستقیم به نقشی که در موفقیتتان داشته اند اشاره کنید. شما در حال حاضر انگیزه ی زیادی در خود احساس می کنید، پس بزرگ ترین رویاهایتان را دنبال کنید.

بهمن


امروز مواظب باشید کسی شما را گول نزند و فریب دروغ های دوست داشتنی کسی را نخورید. خوشبختانه حس ششم شما در حال حاضر خیلی خوب کار می کند و می توانید برای پی بردن به واقعیت با خیال راحت به آنچه قلبتان به شما می گوید اعتماد کنید. مخصوصا باید مواظب آنهایی باشید که می خواهند شما را به زور به مسیری که خودشان می خواهند بکشانند و یا به خریدن چیزی که نمی خواهید قانع کنند. لزومی ندارد بیش از اندازه محتاطانه برخورد کنید و راه را به روی آشنایی های تازه ببندید و همه را به چشم جنایتکار و کلاهبردار ببینید، فقط چشم هایتان را کمی بیشتر از همیشه باز کنید.

اسفند


شما دوستان خوبی دارید که شما را همیشه و در هر شرایطی مورد حمایت خود قرار داده اند. اگر تشویق ها و حمایت های آنها حتی ذره ای به شما کمک کرده اند تادوران سختی را پشت سر بگذارید، حالا زمان آن فرا رسیده است تا به آنها نشان دهید که چقدر برایشان ارزش قائل هستید و قدردان حمایت های آنها هستید. شاید بتوانید امروز شرایطی را فراهم کنید تا این احساس خود را به آنها ثابت کنید، مثلا یک مهمانی دوستانه با یک سخنرانی کوتاه قبل از خوردن شام فکر خوبی می تواند باشد. یادتان باشد که دوستان و همراهان شما آینه ی خودتان هستند و انسان ها خیلی وقت ها دیگران را از روی دوستی ها و روابطشان مورد قضاوت قرار می دهند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

 • عادت های بدی که باید از برنامه روزانه حذف شوند

  وقتی سخن از بهره‌وری پیش می‌آید، چیزهای به ظاهر جزئی، می‌توانند تفاوت زیادی ایجاد کنند. با دقت بیشتر، متوجه می‌شویم که عادت‌هایی که ظاهرا بی‌اهمیت...

 • راهکارهایی برای افزایش کارایی

  اکثر ما هفته‌ای ۴۰، ۵۰ یا حتی ۶۰ ساعت سر کار هستیم، اما اگر بخواهند ساعت کار مفید و مؤثرمان را حساب کنند معلوم نیست چند ساعتش را باید به خاطر...

 • علایم ،علل و درمان آرتروز گردن

  ستون فقرات هم با افزایش سن دچار کهولت می شود گردن درد یکی از دردهای متداول مردم شده است. عوامل زیادی باعث درد گردن میشوند از جمله...

 • آشنایی با برنامه روزانه انسانهای موفق

  با اندکی دقت در برنامه روزانه انسانهای موفق متوجه خواهید شد سبک زندگی این افراد به طریقی است که علی‌رغم مشغله‌های فراوان موجب تقویت بهره‌وری‌...

 • چطور می‌توانید یک برنامه ریزی روزانه‌ کارآمد داشته باشید؟

  با برنامه ریزی، مدیریت و کنترل کارها آسان‌تر می‌شود، می‌توانید میان اهداف کوتاه‌مدت و بلند‌مدت تعادل برقرار و کارها را بر اساس اهمیتی که برای‌تان...

 • روش های خانگی درمان معده درد

  معده درد آنقدر متداول است که همه زمانی آن را تجربه کرده‌اند و دلایل فراوانی می‌تواند داشته باشد. بیشتر این دلایل جدی نیستند و علائم آن فورا برطرف...

 • راهکارهایی برای کاهش خطر سکته قلبی و مغزی

  دانستن این که چه کسی به بیماری قلبی یا سکته مغزی دجار می شود غیر ممکن است. ما می دانیم که عده ای از ما با خطر بیش تری در مقایسه با دیگران رو به رو...

 • زنجبیل چه خواصی دارد؟

  کمک به کاهش وزن و داشتن پوستی زیبا تنها خواص زنجبیل نیستند، با ما همراه باشید تا با خواص‌ زنجبیل، این گیاه حیرت‌انگیز، آشنا شوید و بهترین نتایج را...

 • خواص سرکه سیب

  “ سرکه سیب” یک ماده عجیب و شگفت انگیز است که علاوه بر درمان بیماری ها و زیبایی پوست و مو ، یک تمیز کننده قوی و همچنین مفید برای حیوانات نیز می...

 • آشنایی با خواص پاپریکا

  پاپریکا سه برابر نیاز روزانه بدن حاوی ویتامین C می باشند ادویه پاپریکا که یک ادویه مجارستانی است به عنوان طعم دهنده در غذاها...

 • درمان‌های خانگی برای جلوگیری از ریزش مو

  هم زنان و هم مردان، ریزش مو را تجربه می‌کنند. با اینکه ژن‌ها در این مورد، نقش حیاتی دارند، اما دلایل دیگری نیز برای ریزش مو وجود دارند، از جمله،...

 • روش‌های طبیعی درمان شوره سر

  شوره سر اختلالی است که اگر درمان نشود ریزش شدید مو و ایجاد ظاهری بد را به دنبال خواهد داشتدانه های سفید شوره موی سر زمانی که بر روی لباس ظاهر می...

 • خواص عسل چیست؟

  عسل ماده‌ی غذایی فوق‌العاده‌ با روند ساخت و تولید بسیار جالب است. این ماده ترکیبی از قند، آنزیم‌ها، مواد معدنی، ویتامین‌ها و آمینو اسیدهاست. عسل...

 • هندوانه چه خواصی دارد؟

  دانشمندان متوجه شده‌اند که هندوانه دارای مقدار زیادی لیکوپن است (حدود ۱۵ تا ۲۰ میلی‌گرم در هر دو قاچ کوچک) که یعنی نسبت به سایر صیفی‌جات یا...

 • علائم و راهکارهای مناسب مقابله با کمبود آب بدن

  همه‌ی ما در اواسط تابستان بیشتر احساس تشنگی و کم‌آبی می‌کنیم؛ فصلی با روزهای طولانی، گرم، رطوبت بالا و دمایی که گاهی بسیار بالا می‌رود. در حالی که...

 • علت گودی کمر و راه های درمان آن چیست؟

  ستون فقرات هرشخصی در ناحیه گردن، بخش بالایی کمر و پایین کمر اندکی انحراف دارد. این انحراف‌ها به ستون فقرات حالت S مانند می‌دهند و به‌نام لوردوتیک...

 • درمان خانگی برای دفع سنگ کلیه

  کلیه ها نقش بسیار مهمی در سیستم ادراری انسان بازی می‌کنند و به جداسازی و پاکسازی آلودگی‌های خون و دفع مواد زائد از طریق ادرار کمک می‌کند. با این...

 • خوراکی‌هایی که باعث تشدید و تحریک میگرن می شوند

  پانزده درصد از بزرگسالان سراسر دنیا، با میگرن دست‌وپنجه نرم می‌کنند. میگرن ممکن است سردردی عادی یا یک سردرد شدید همراه با علائم دیگر باشد و...

 • روش های درمان سردرد با ماساژ

  بیشتر سردردها به سه دستهٔ کلی تقسیم می‌شوند؛ سردرد های تنشی، سردردهای میگرنی و سردرد های خوشه ای. سردردهای تنشی از مشکلات ماهیچه‌ای و حالت...

 • اثرات مصرف شکر بر عملکرد روانی

  وقتی غذای مناسب می‌خوریم، احساس بهتری داریم. آیا می‌دانستید با خوردن غذای مناسب، فکر و عملکردمان هم بهتر می‌شود؟ یکی از دوستان من، اغلب تسلیمِ...

 • نشانه های دیابت نوع ۲

  دیابت معمولا در افراد بالای ۴۰ سال یا دارای سوابق وراثتی بروز می‌کند و فاکتورهای مختلفی مثل اضافه‌وزن، کم‌تحرکی، چربی یا فشار خون بالا در ابتلا به...

 • علل گرفتگی شبانه پا

  علت گرفتگی شبانه پا به‌طور دقیق، نامشخص است، گرفتگی شبانه عضلات، انقباض موقتی و ناگهانی عضلات در طول شب یا زمان استراحت است. به‌جز ساق پا،...

 • دلایل شایع سردرد شدید و حالت تهوع

  دلایل مختلفی برای بروز سردرد همراه با تهوع وجود دارد. برخی از این دلایل به شرح زیر هستند: آنفولانزا؛ سرماخوردگی؛ دی‌هیدراته‌شدن بدن (کم آب...