تبلیغات


هر روز صدها مطالب خواندنی و سرگرمی و خبری از سراسر اینترنت فقط در بروفان

ثبت نام در مسابقه ستاره ساز | روش شرکت در مسابقه ستاره ساز Setaresaz

مسابقه ستاره ساز

ثبت نام در مسابقه ستاره ساز, سایت ثبت نام در مسابقه ستاره ساز Setaresaz.ir, شرکت در مسابقه ستاره ساز شبکه سوم, راهنمای ثبت نام در مسابقه استعدادیابی فوتبال, آدرس سایت ستاره ساز

روش ثبت نام در مسابقه ستاره ساز و راهنمای ثبت نام

مسابقه تلویزیونی ستاره ساز برنامه تلوییونی جدید شبکه سوم سیما است که با هدف کشف استعدادهای فوتبالی و معرفی آنها به تیم های برتر کشور طرراحی شده است.

مسابقه ستاره ساز احتمالا یکی از برنامه های جالب برای کشف اسعدادهای فوتبالی کشور از سراسر ایران است.

برای شرکت در مسابقه ستاره ساز، یک سری امکانات در اختیار همه افراد که احساس می کنند استعداد فوتبال دارند قرار می گیرد.

فوتبالیست های پیشکسوت ایرانی همچون فیروز کریمیف خداداد عزیزیف مهدی مهدوی کیا و … در این برنامه حضور خواهند داشت. مجری این برنامه فوتبالی محمدحین میثاقی است که در حوزه فوتبال در شبکه 3 فعال است.

شرایط شرکت در مسابقه ستاره ساز

اگر قصد دارید در مسابقه تلویزیونی ستاره ساز شرکت کنید باید یک کلیپ قابل پخش از تلویزیون از حرکات فوتبالی خود تهیه کنید و برای مسابقه ارسال کنید. می توانید ویدیوهای کوتاه خود را از طریق سایت ستاره ساز به نشانی https://setaresaz.ir برای این برنامه بفرستید.

باید مشخصات فردی خود را وارد کنید و اطلاعات تماس مانند شماره موبایل خودرا وارد کنید. سپس یک پیامک به موبایل شما فرستاده می شود که کد موجود را باید در سایت مسابقه ستاره ساز وارد کنید.

البته یک هزینه جزیی برای شرکت در این مسابقه باید پرداخت کنید که این هزینه 10 هزار تومان می باشد.

مسابقه ستاره ساز

هدف از مسابقه ستاره ساز چیست؟

به گفته سازندگان مسابقه ستاره ساز، هدف از برگزاری این مسابقه کشف استعدادهای جوانان ایرانی در ورزش فوتبال و معرفی آن‌ها به تیم‌های لیگ برتری و سایر تیم‌های مطرح فوتبال کشور است. با توجه به همکاری بازیکنان پیشکسوت فوتبال کشور با این مسابقه به نظر می‌رسد دستیابی به این هدف دور از انتظار نباشد.

جوایز بسیار ارزنده‌ای برای شرکت‌کنندگان این مسابقه در نظر گرفته شده است. به 3 نفر از شرکت کنندگان این مسابقه که بالاترین آرا را به دست آورند جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود. این سه نفر بورسیه شده و به آکادمی‌های مطرح آموزش فوتبال در اروپا اعزام خواهند شد.

قوانین شرکت در مسابقه ستاره ساز

برای شرکت در مسابقه ستاره ساز، قوانینی نیز وجود دارد که به نقل از سایت این مسابقات، این موارد می‌بایست از سوی شرکت کنندگان مسابقه ستاره ساز رعایت شود:

آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های ستاره ساز از طریق آنها صورت می‌گیرد.

انجام فرآیند ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام در سایت ستاره ساز به منزله انتخاب نهایی و حضور در مسابقه تلویزیونی ستاره ساز نیست. ثبت نام و پرداخت هزینه در سایت تنها به منزله ورود به مرحله انتخاب اولیه توسط هیات داوران مسابقه ستاره ساز است.

در صورت موفقیت کاربران در مرحله انتخاب توسط هیات داوران، کارشناسان برنامه ستاره ساز با منتخبین تماس گرفته و آنها به مراحل بعدی دعوت خواهد کرد.

ویدئوهای ارسالی برای ستاره ساز جهت ثبت نام و بررسی توسط داوران بوده و حق بهره برداری، نمایش و استفاده از آنها توسط ستاره ساز در برنامه تلویزیونی و سایر کانال های ارتباطی برای ستاره ساز محفوظ است.

همچنین ستاره ساز ممکن است برای ارتباط با کاربران و بهینه سازی محتوای وب سایت از برخی اطلاعات کابران استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار برای کاربران وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. ستاره ساز هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

ستاره ساز همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند،

اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی ستاره ساز و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

حتما بخوانید : مسابقه برنده باش محمدرضا گلزار + شرایط ثبت نام و شرکت در مسابقه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار